Prindi

Vilistlaskogu liikmete nimekiri06.04.2015

Vilistlase nimi Lõpetamise
aasta
Koolis lõpetatud eriala
Kelly Talver 2017 Rõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldus
Raivo Räst 2016 Masinaehitus
Sandra Kliimann 2016 Tehnomaterjalid ja turundus
Kea Karja 2016 Tehnomaterjalid ja turundus
Eero Nigumann 2016 Hoonete Ehitus
Laura Reiter 2016 Rõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldus
Jaanus Martinson 2016 Masinaehitus
Mart Kalle 2016 Hoonete ehitus
Ragnar Fortuna-Juks 2016 Teedeehitus
Hardo Pajus 2016 Teedeehitus
Marju Kriisa 2016 Hoonete ehitus
Jevgeni Rudkovski 2015 Masinaehitus
Siim Grundsten 2015 Tehnomaterjalid ja turundus
Johanna Kukk 2015 Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia
Martin Korb 2015 Masinaehitus
Herki Rank 2015 Masinaehitus
Ardo Eesmäe 2015 Tehnomaterjalid ja turundus
Natalja Latšinova 2015 Tehnomaterjalid ja turundus
Karen Aau 2015 Tehnomaterjalid ja turundus
Karen Aau 2015 Tehnomaterjalid ja turundus
Rauno Laukus 2015 Rakendusgeodeesia
Janar Jõgi 2015 Masinaehitus
Anne Riin Arismaa 2015 Rakendusgeodeesia
Andra Aedma 2015 Tehnomaterjalid ja turundus
Kristiina Rõzova 2015 Tehnomaterjalid ja turundus
Sigrid Mägi 2015 Hoonete ehitus
Kaarel Merilo 2015 Tehnomaterjalid ja turundus
Kaisa Männamaa 2015 Hoonete ehitus
Rasmus Uuspalu 2015 Tehnoökoloogia
Artur Akulov 2015 Hoonete ehitus
Mari-Ann Esajas 2014 Rakendusarhitektuur
Timo Tintse 2014 Transport ja logistika
Rauno Lõhmus 2014 Hoonete ehitus
Kaspar Karik 2014 Teedeehitus
Tiit Priske 2014 Masinaehitus
Martin Toom 2014 Transport ja logistika
Siim Jaagant 2014 Hoonete ehitus
Kalvi Kondio 2014 Hoonete Ehitus
Kadri Plaks 2014 Tehnomaterjalid ja turundus
Raili Ilves (end. Silluste) 2014 Masinaehitus
Marvel Merilainen 2014 Transport ja logistika
Sirje Lember 2014 Hoonete ehitus
Ville Pluum 2014 Transport ja logistika
Dormis Heinmaa 2014 Hoonete ehitus
Kuldar Rosen 2014 Tehnomaterjalid ja turundus
Kristian Kruuse 2014 Masinaehitus
Mart Valler 2014 Hoonete ehitus
Mati Pehlak 2014 Masinaehitus
Ketre Kirs 2014 Tehnoökoloogia
Martin Lehemets 2014 Masinaehitus
Marianne Jürgenson 2013 Tehnomaterjalid ja turundus
Karl Maier 2013 Autotehnika
Epp-Maria Udumäe 2013 Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia
Karel Kullimaa 2013 Hoonete ehitus
Egon Vohu 2013 Hoonete ehitus
Raido Velt 2013 Autotehnika
Taavi Käba 2013 Autotehnika
Jekaterina Kljutšnik 2013 Rakendusarhitektuur
Koit Vaino 2013 Teedeehitus
Hardi Lüüdik 2013 Autotehnika
Rainer Kask 2013 Autotehnika
Reinis Ruusmaa 2013 Hoonete ehitus
Andrus Raamat 2013 Autotehnika
Maarja Nõmmets 2012 Tehnoökoloogia
Erkki Vaheoja 2012 Teedeehitus
Romet Rahuoja 2012 Tehnomaterjalid ja turundus
Maia Rotka 2012 Rõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldus
Erkki Mäe 2012 Rakendusgeodeesia
Einar Tamm 2012 Tehnomaterjalid ja turundus
Katri Aron 2012 Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia
Siim Kauge 2012 Tehnomaterjalid ja turundus
Erkki Hummal 2012 Teedeehitus
Signe Sääs 2012 Rõivaste tehniline disain
Rosmarii Rosenthal 2012 Transport ja logistika
Roman Kostrõkin 2012 Hoonete ehitus
Ergo Eesmaa 2012 Tehnoökoloogia
Janar Paimre 2012 Teedeehitus
Enel Orgmets 2012 Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia
Lauri Latt 2012 Logistika
Anna Nikland 2012 Rakendusarhitektuur
Triin Kukk 2011 Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia
Priit Tähtsalu 2011 Rakendusarhitektuur
Ingvar Ehala 2011 Hoonete ehitus
Silver Seepter 2011 Teedeehitus
Maie Peetri 2011 Tehnoökoloogia
Ene Pedason 2011 Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia
Madis Toompalu 2011 Transport ja logistika
Lauri Erm 2011 Masinaehitus
Martin Alles 2010 Teedeehitus
Madis Klaas 2010 Autotehnika
Andri Märdikes 2010 Masinaehitus
Raido Taluri 2010 Masinaehitus
Annika Salak 2010 Hoonete ehitus
Hannaliis Viibus 2010 Tehnoökoloogia
Raido Johanson 2010 Autotehnika
Janek Tšuškin 2010 Hoonete ehitus
Kristo Sussen 2010 Transport ja logistika
Natalja Ilavskaja 2010 Hoonete ehitus
Margus Saia 2010 Autotehnika
Janno Oja 2010 Hoonete ehitus
Maiu Hirtentreu 2009 Rakendusarhitektuur
Tiit Pikk 2009 Hoonete ehitus
Jüri Hinsberg 2009 Autotehnika
Hendrik Jürgenson 2009 Teedeehitus
Annika Koppel 2009 Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia
Kai Horeb 2009 Transport ja logistika
Triin Voika 2009 Transport ja logistika
Martin Maripuu 2009 Autotehnika
Timmo Aleksandrov 2009 Teedeehitus
Triin Reimal 2009 Transport ja logistika
Andri Jõgi 2009 Transport ja logistika
Aivard Haab 2009 Tehnomaterjalid ja turundus
Renno Rehtla 2009 Autotehnika
Renee Laan 2009 Hoonete ehitus
Signe Kirt 2008 Rõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldus
Sirja Sulakatko 2008 Rõiva- ja tekstiiliala ressursikorraldus
Tauno Meos 2008 Hoonete ehitus
Andrus Rähni 2007 Tehnomaterjalid ja turundus
Hedi Pehme 2007 Transport ja logistika
Meelis Maasikmets 2007 Hoonete ehitus
Kristiina Tramberg 2007 Transport ja logistika
Andre Tšernikov 2007 Transport ja logistika
Karel Pais 2007 Autotehnika
Rivo Reintam 2007 Teedeehitus
Marja-Liisa Harmipaik 2007 Autotehnika
Marko Laanemets 2007 Transport ja logistika
Meelis Bergmann 2007 Tehnomaterjalid ja turundus
Jelena Agamalova 2007 Raudteetehnika
Taavi Kütimaa 2006 Transport ja logistika
Nikolai Puškin 2006 Hoonete ehitus
Rein Vaimel 2006 Masinaehitus
Rain Lind 2006 Autotehnika
Liis Vaikre 2004 Rõivaste tehniline disain ja tehnoloogia
Erti Haava 2003 ja 2007 Autotehnika
Virko Kolks 2003 Tranport ja logistika
Lauri Elbre 2001 Transport ja logistika
Margus Tali 2001 Transport ja logistika
Marika Eik 1998 Hoonete ehitus
Olavi Randorg 1995 Autode tehniline hooldus ja remont
Valdo Kool 1994 Metallide külmtöötlemine
Jevgeni Tverdohlebov 1992 Autode tehniline hooldus ja remont
Marek Piirsalu 1991 Autode tehniline hooldus ja remont
Rolf Kingo 1987 Autode tehniline hooldus ja remont
Inge Saar 1986 Insenerigeodeesia
Merle Junolainen 1985/2005 Hoonete ehitus
Villu Ventmann 1985 Metallide lõiketöötlemine
Aare Rootsma 1985 Tööstus-ja tsiviilehitus
TOIVO TOROPOV 1984 Tööstus ja tsiviilehitus
Peeter Oru 1984 Ehitusmasinad ja -seadmed
Andres Joala 1983 Põllumajandus ja -tsiviilehitus
Vello Lättemäe 1983 autoteenindus
Meelis Pert 1982 Autode tehniline hooldus ja remont
Kalle Kivisaar 1982 Autode tehniline hooldus ja remont
Ermo Mardim 1982 Ehitusmasinad ja seadmed
Raul Rannat 1982 Ehitusmasinad ja seadmed
Sulev Puumeister 1980 Teedeehitus ja ekspluatatsioon
Raimond Tress 1977/2010 Autotehnika
Eneken Padar 1974 ja 2007 Arhitektuur; hoonete ehitus
Mati Moos 1974 Geodeesia
Svetlana Maide n.Lõzina 1972 Tööstuslik- ja tsiviilehitus
Terje Kurro 1972 Arhitektuur
LEMBIT KILL 1971 EHITUSMASINAD- JA SEADMED
Märt Aarne 1969 Autode ekspluatatsioon (AE)
Jüri Piigli 1969 Autode ekspluatatsioon
Aare Semmel 1969 Autode ekspluatatsioon

  • Jaga: