Astu sisse!

21.06

Kõrgharidus, mis töötab!

Miks Tallinna Tehnikakõrgkool?

Arhitektuur ja keskkonnatehnika

Õppetöö tihe seotus praktikaga aitab Sul lõpetamise järel kiiresti leida erialase töö. Õpingute ajal saad osa võtta vähemalt ühest rahvusvahelisest workshopist ning mullu jätkas tervelt kolmandik meie lõpetanutest õpinguid magistriõppes Eestis või teistes Euroopa riikides.

Ehitus

Meie teaduskonnas käib teooria omandamine käsikäes praktikaga. Samas tehakse siin heal tasemel teadustööd, millest annavad tunnistust mitmed publikatsioonid ja patendid.

Mehaanika

Insenere vajatakse kõikjal maailmas ning mehaanikateaduskonna lõpetajana pole Sul tööpuudust karta. Õpikeskkond on väga mõnus ning laborid on varustatud uusima tehnikaga. Meie kool on ainus, kus saad õppida masinaehitust rakendusliku kõrghariduse tasemel.

Rõivad ja tekstiil

Kui sind huvitab rõivatööstuse tootearenduslik pool, siis vali meid. Võrreldes teiste ülikoolidega on õpe praktilisem ning koostöö õmblus-, tekstiili- ning kaubandusfirmadega on tihe. Lisaks rahvusvahelised sõprussuhted Euroopas.

Transport

Õpitavad erialad on kiirelt arenevad tulevikusuunad, näiteks hetkel uurivad meie tudengid 507 elektriauto käekäiku. Huvitavad õppeained, head lektorid ja tihe koostöö Eesti edukamate transpordi-ja tootmisettevõtetega tagab Sulle kindla tuleviku ettevõtte juhi või spetsialistina.