Lauatennise meistrivõistlustelt tuli pronks - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Lauatennise meistrivõistlustelt tuli pronks

Pühapäeval, 12. novembril Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones peetud Eesti üliõpilaste meistrivõistlustel lauatennises sai pronksmedali logistikatudeng Varmo Onton, kes eelmisel aastal pälvis hõbeda.

Meeste meistriliiga turniiril osales kokku 9 sportlast, kellest poolfinaal jõudsid mõlema alagrupi kaks paremat. Esimeses poolfinaalis kohtusid Varmo Onton ja Toomas Libene Tallinna Tehnikaülikoolist. Teises poolfinaalis olid vastamisi Keit Reinsalu TTÜ-st ja Sören Rothberg Tallinna Majanduskoolist. Finaali jõudsid Libene ja Rothberg. Esikohamängus näitas Libene selgelt paremat mängu ja tuli kindla võiduga üliõpilasmeistriks, jättes Rothbergi teise koha omanikuks.

Kolmadale medalikohale tuli Varmo Onton, võites tasavägises mängus Keit Reinsalu.

Eesti üliõpilaste lauatennise meistrivõistlusi peetakse juba 2003. aastast, eesmärgiga ergutada lauatenniseharrastust Eesti kõrgkoolides ja selgitada parimad tudengitest lauatennisemängijad nii harrastajate kui ka meistrite hulgas.

Fotol vasakult Toomas Libene (TTÜ), Sören Rothberg (TMK) ja Varmo Onton (TTK)