Prindi

Ringmajanduse visiooniseminar 24.10.2019 09:30

When:
24/10/2019 @ 09:30 – 15:00
2019-10-24T09:30:00+03:00
2019-10-24T15:00:00+03:00
Cost:
30 eur
Contact:
Marek Simulman
Ringmajanduse visiooniseminar

Väljavaadetest ja inimeseks olemisest antropotseenis – “Eesti Laulu” produtsendist World Cleanup Day eestvedajaks. Mart Normet.

Ringmajanduse maailmapraktikatest – Kus peitub ringmajanduses raha ja kuidas käib äri? Nicola Cerantola, ringmajanduse ja rohelise ettevõtluse uurija.

Makromajanduslik vaade – Ringmajanduse ideaalidest ja makromajanduslikest praktikatest. LHV makromajanduse analüütik Kristo Aab.

Ringmajandus ja disain – Kuidas luua ideaalne toode ja disainida keskkonnajälg väiksemaks. Globaalne ressursikorraldus rõivatööstuses ning mis saab presidendi vastuvõtu kleitidest. Disainer Reet Aus.

Ringmajandus Eestis – Mida tehakse riigi tasandil. Esineb Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse osakonna nõunik Mihkel Krusberg.

Rohelise maailmapildi müümine – Ringmajandus kui võimalus oma toodet müüa ja maailm päästa. Roheline mõtlemine reklaamimaailmas. Urmas Villmann reklaamiagentuurist Kontuur Leo Burnett.

Revolutsioon festivali jäätmete vähendamisel. Aivo Kangus MTÜ-st Topsiring.

Ühe väikese festivali jäätmevähendamise anatoomia. I Land Sound festivali keskkonnategevuste  eestvedajad Kadi Aguraijuja ja Paap uspenski.

Ringmajandus ettevõtte näitel. Ahto Oja Biometaan OÜ-st.

Ringmajandus ettevõtte näitel. Marek Harjak EstPak Plastik.

TTK Ringmajanduse ja tehnoloogia instituudi ettekanne – Kuidas teaduskeskused reaalselt (ring)majandusse puutuvad? Tallinna Tehnikakõrgkooli ringmajanduse instituudi direktor Harald Kitzmann.

Ürituse lõpetab köitev ja silmi avav paneel: Ringmajandus ettevõttes – Praktikad, probleemid ja väljavaated. Esinevad Algis Murumaa (Rimi Eesti), Peeter Pihel (Fotografiska Tallinn restoran), Kadi Aguraijuja (I Land Sound) ja poliitik Siim Valmar Kiisler.


  • Jaga: