Prindi

Innovatsiooni- ja koolituskeskus

Innovatsiooni- ja koolituskeskus koordineerib kõrgkooli teadus- ja arendustegevust, pakkudes ettevõtetele ja avalikule sektorile rakendusuuringuid, täienduskoolitusi ning nõustamist innovatsiooni- ja arendusküsimustes. TTK soovib olla Eesti ettevõtjatele partneriks ühiskonna ja majanduse arendamisel ning teadus- ja arendustegevuse tulemuste rakendamisel ja selleks vajalike teenuste osutamisel.

Tegeleme igapäevaselt kõrgkooli teaduse, arenduse ja loometegevuse algatamisega ning ettevõtetele lepingupõhiste rakenduslike tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamisega ja nende ärimaailma rakendamisega. Oleme abiks ka TTK üliõpilstele ettevõtete, seal hulgas spin-offide loomisel.

Keskuse poolt pakutavad TTK instituutide ja keskuste täienduskoolituskursused toetuvad tänapäevasele teadusele ja praktikale ning arvestavad õppija ja tööandja vajadustega. Koolitajateks on õppejõud ja vastava eriala parimad praktikud. Koolituste korraldamise aluseks on koostöö riigi- ja omavalitsusasutuste, haridusasutuste, ameti- ja kutseliitudega. TTK on ka Eesti Töötukassa koostööpartner.

Vaata meie pakutavadi teenuseid ning kõrgkooli laborite võimalusi või leia sobiv koolitus meie koolituskalendrist ja registreeru koolituse lehel, saada oma koolitussoov või pöördu innovatsiooni- ja koolituskeskusesse e-posti aadressil koolitus[@]tktk.ee või telefonil 666 4526.


  • Jaga: