Prindi

Vilistlasele

Hea vilistlane – ootame Sind liituma TTK Vilistlaskoguga!

Registreerimisvormi leiad SIIT.

Tallinna Tehnikakõrgkooli Vilistlaskogu on Tallinna Tehnikakõrgkooli või selle eelkäija lõpetanud isikute vabatahtlik ühendus, mis on asutatud endiste TTK tudengite poolt.

TTK Vilistlaskogu eesmärkideks on:

  1. toetada TTK missiooni ja visiooni ning hoida kooli mainet;
  2. ühendada TTK vilistlasi ja korraldada ühiseid tegevusi;
  3. tõsta kõrghariduse kvaliteeti TTK-s;
  4. luua TTK üliõpilastele võimalused eneseteostuseks ja -arenduseks;
  5. nõustada ja hinnata TTK tegevust;
  6. osaleda Eesti tehnika- ja insenerihariduse kujundamisel;
  7. säilitada vilistlaskonnas nooruslikkus ja üliõpilashing.

Vilistlased kooli – tudengid praktikale

Ideeks on kutsuda vilistlasi kooli nö külalislektoriteks. Loengute eesmärgiks on tõsta teadlikkust ja motivatsiooni õpitava eriala vastu tutvustades, kuidas toimub töö ettevõtetes. Vilistlased leiavad pärast kooli lõpetamist tööturul väga erinevaid väljundeid – spetsialisti, assistendi või näiteks ettevõtjana. Oma kogemuste vahetu edastamise tudengitele võiks läbi viia konkreetse erialase teema aruteluna või vabamas vormis vestlusena.
Samuti soovime edendada praktikantide võimalusi töötada ettevõtetes, kus töötavad meie kooli lõpetajad. Sama eriala lõpetanud praktikajuhendajal on lihtsam mõista, mida oskab ja milliseid teadmisi omab näiteks kolmanda kursuse tudeng praktikale tulles. Sellises olukorras on ettevõttepoolsed ootused realistlikumalt seatud ja praktikandile antavad ülesanded adekvaatsemalt valitud. Praktikandil on omakorda suuremad võimalused kvaliteetsema praktikakogemuse saamiseks olles peale kooli lõpetamist tööle minnes julgem ja enesekindlam.

Vilistlaste seltsielu

Loomulikult ei puudu ühestki korralikust organisatsioonist ühine kultuuritegevus. Vilistlaskogu ettevõtmistena näeme näiteks erinevate isamaaliste ja muude tähtpäevade tähistamist, osalemist Kääriku suvemängudel ja muudel spordiüritustel.

Vilistlaskoguga liitumine on tasuta.
Ühised üritused võivad olla osalemistasuga.

Vilistlaskogu liikmete nimekiri

Kontakt:
vilistlaskogu[ät]tktk.ee


  • Jaga: