Prindi

Ärijuhtimine

Täna on Eestis umbes 135 000 ettevõtet. Nende hulgas on nii suuri kui väikeseid, aastakümneid tegutsenud ja alles alustavaid idufirmasid. Kõik need ettevõtted vajavad erinevaid juhte – personalijuhte, finantsjuhte ja teisi oma valdkonna tippspetsialiste.

Tehnikakõrgkool annab tulevastele ärijuhtidele heal tasemel ja tihedalt praktikaga lõimitud hariduse, mis võimaldab asuda tööle ettevõtetesse, alustada oma äriga või jätkata ärinduse magistriõppes. Õpingute eesmärk on kujundada põhjalike baasteadmiste ja oskustega, hea analüüsi- ja otsustusvõimega juhte, kes suudavad leida probleemidele lahendusi ning neid ellu viia.

Üliõpilased saavad põhjalikud teadmised ja oskused majanduskeskkonnast, ettevõtlusest, finantsarvestusest ja juhtimisest. Õppetöö toimub koostöös ettevõtetega reaalsetele probleemidele lahendusi otsides ning õpingute lõppedes valmivad ettevõtetele vajalikud rakenduslikud lõputööd.

Ärijuhtimise õppekaval õppides on võimalik spetsialiseeruda personalijuhtimisele või finantsjuhtimisele. Spetsialiseerudes finantsjuhtimisele saab oskuse planeerida ja analüüsida ettevõtte majandus- ja finantstegevust ja langetada otsuseid lähtudes erinevatest infoallikatest ning kasutades sobivaid meetodeid. Personalijuhtimisele spetsialiseerumine võimaldab kujundada süvateadmised ja -oskused personali juhtimiseks.

Ärijuhtimist õpetatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudis Lääne-Virumaal Mõdrikul. Mõisakompleksis asuv õpikeskkond on unikaalne, samas kaasaegne. Instituudis töötavad kogemusega õppejõud, kes on oma ala hinnatud praktikud.

Õppekava

Lisainformatsioon:

Virve Transtok

Lektor; ärijuhtimise õppekava juht

virve.transtok[ät]tktk.ee

3295962

Ruum A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa

Reet Niilus

Õppekorralduse spetsialist, majandusarvestuse õppekava juht

reet.niilus[ät]tktk.ee

329 5956

Ruum A106; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa

Pille Koit

Õppekorralduse spetsialist

pille.koit[ät]tktk.ee

3295962

Ruum A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa


  • Jaga: