Prindi

Ärijuhtimine

Ärijuhtimist õpetatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudis Lääne-Virumaal, Mõdrikul. Mõisakompleksis asuv õpikeskkond on unikaalne, samas kaasaegne. Instituudis töötavad kogemusega õppejõud, kellest paljud on oma ala hinnatud praktikud.

Õppekava eesmärk on luua üliõpilasele võimalused kujuneda kriitilise analüüsivõimega ning iseseisva otsustus- ja vastutusvalmidusega finants- või personalijuhtimise valdkonna spetsialistiks või ettevõtjaks. Õppekava on orienteeritud elukestva õppimise pädevuste arendamisele, et muuhulgas jätkata õpinguid ärinduse magistriõppes.

Õppekava läbinud üliõpilane saab teadmised ja oskused majanduskeskkonnast, ettevõtlusest, finantsarvestusest ja juhtimisest. Õpingute käigus valmivad ettevõtetele vajalikud rakenduslikud lõputööd.

Ärijuhtimise õppekaval õppides on võimalik spetsialiseeruda (45 EAP ulatuses) personalijuhtimisele ja finantsjuhtimisele.

Spetsialiseerudes finantsjuhtimisele saab oskuse planeerida ja analüüsida erineva suurusega ettevõtete majandus- ja finantstegevust, kasutades sobivaid infoallikaid ja meetodeid ning sõnastada iseseisvalt finantsvaldkonna juhtimisotsuseid. Personalijuhtimisele spetsialiseerumine võimaldab kujundada süvateadmised ja -oskused personali juhtimiseks.

Õppekava

Lisainformatsioon:

Virve Transtok

Lektor; ärijuhtimise õppekava juht

virve.transtok[ät]tktk.ee

3295962

Ruum A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa

Reet Niilus

Õppekorralduse juhtivspetsialist, majandusarvestuse õppekava juht

reet.niilus[ät]tktk.ee

329 5956

Ruum A106; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa

Pille Koit

Õppekorralduse spetsialist

pille.koit[ät]tktk.ee

3295962

Ruum A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa


  • Jaga: