Prindi

Kinnisvara korrashoid

Uued moodsate lahendustega äri- ja eluhooned on tipptehnoloogiaga varustatud nutikad ja automatiseeritud kompleksid. Nende tõrgeteta toimimiseks ja omaniku/kliendi rahulolu tagamiseks vajatakse andekaid haldus- ja hooldusjuhte, kes tagavad hoonete kasutusperioodi jooksul kvaliteetse haldus-, hooldus- ja heakorrateenuse.

Haritud kinnisvara korrashoiu spetsialistil on laialdane ehitustehniline pädevus ning üldtehniline taip, oskus lugeda jooniseid ning teadmised kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemidest. Ta on hea suhtleja, oskab juhtida meeskonda ning omab õigus- ja majandusalaseid teadmisi.
Kinnisvara korrashoiu õppekava tagab 3,5-aastase õppeperioodi jooksul eriala lõpetajale kõik eelloetletud teadmised võimaldamaks tegutseda kinnisvara korrashoiu valdkonnas pädeva ja kutset omava spetsialistina. Samuti on lõpetanutel võimalus jätkata õpinguid Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppes.

Üliõpilaste käsutuses on ehitusinstituudi tipptasemel laborid ja õpetajateks oma ala professionaalid. Spetsiifiliste kinnisvara korrashoiuga seotud õppeainete läbiviimine toimub koostöös Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liiduga. Tihedat koostööd tehakse valdkonna mainekate riigi- ja eraettevõtetega nagu Riigi Kinnisvara AS, BPT Real Estate OÜ, Done Haldus OÜ, Cityhaldus OÜ, Reminet OÜ. Koostööpartneriteks on ka Tallinna Linnavaraamet, Haabersti vald ja Viimsi vald.

Ettevõtete hinnangul on tööturul suur puudus noorest ja haritud põlvkonnast, kes lisaks spetsiifilistele erialateadmistele omavad häid teadmisi IT, digitaliseerimise ja virtualiseerimise vallast, mistõttu kinnisvara korrashoiu eriala lõpetanud üliõpilastele on pärast lõpetamist kindel töökoht garanteeritud.

Õppekava

Loe kinnisvara korrashoiust Riigi Kinnisvara ASi ja Viru Keskuse näidete põhjal ja vaata ETV saadet Töörööbikud kinnisvarakorrashoidjate argipäevast! https://bit.ly/2V1nBmz

Lisainformatsioon:

Leena Paap

Lektor; Kinnisvara korrashoiu õppekava juht

leena.paap[ät]tktk.ee

666 4551

Ruum 216

CV-ETIS

Tiiu Rivis

Õppekorralduse spetsialist (vastuvõtt ja eksternõpe)

tiiu.rivis[ät]tktk.ee

666 4521

Ruum 106


  • Jaga: