Prindi

Majandusarvestus

Majandusarvestuse õppekaval (peaeriala raamatupidamine) toimub Tallinna Tehnikakõrgkooli õppetöö Lääne-Virumaal, Mõdrikul asuvas teenusmajanduse instituudis. Praktilise kogemusega õppejõud ning kaasaegsed IT võimalused loovad hea keskkonna erialaoskuste omandamiseks.

Majandusarvestuse õppekava põhineb vanemraamatupidaja tase 6 kutsestandardil. Õppekava eesmärk on luua võimalused vajalike üld- ja erialaste kompetentside kujunemiseks, mis võimaldavad töötada majandusarvestuse spetsialistina.

Majandusarvestuse õppekava põhimooduliteks on finantsarvestus, maksuarvestus,  juhtimisarvestus ning praktika, mis toetab koolis omandatud teadmiste ja oskuste praktilist rakendamist. Vahetusüliõpilasena on võimalik ERASMUS programmi raames õppida näiteks partnerkõrgkoolis Portugalis või sooritada praktikat mõnes välisriigis.

Rakenduskõrgharidusega raamatupidajal on valmisolek töötada suurettevõttes raamatupidaja, vanemraamatupidaja, pearaamatupidaja, finantsspetsialistina või osutada iseseisvalt raamatupidamisteenust väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Õppekava

Lisainformatsioon:

Reet Niilus

Õppekorralduse juhtivspetsialist, majandusarvestuse õppekava juht

reet.niilus[ät]tktk.ee

329 5956

Ruum A106; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa

Pille Koit

Õppekorralduse spetsialist

pille.koit[ät]tktk.ee

3295962

Ruum A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa


  • Jaga: