Prindi

Majandusarvestus

Majandusarvestuse õppekava peaerialaks on raamatupidamine, kuid eriala annab palju laiema hariduse ning võimalikud töövaldkonnad on kulude arvestamisest finantside juhtimiseni. Paljud ettevõtete omanikud ja juhid õpivad lisaks majandusarvestust, sest hea juht vajab õigete otsuste vastuvõtmiseks laiapõhjalisi teadmisi.

Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituut on ainus koht Eestis, kus saab majandusarvestuses rakenduskõrghariduse. Üliõpilased saavad head üld- ja erialased teadmised finantsarvestuses, maksuarvestuses ning juhtimisarvestuses, et töötada majandusarvestuse spetsialistina.

Rakenduskõrgharidusele kohaselt on teoreetiline õpe tihedalt seotud praktikaga ettevõtetes, mis toetab koolis omandatud teadmiste ja oskuste praktilist rakendamist. Vahetusüliõpilasena võib teadmisi täiendada ja rahvusvahelisi kogemusi omandada mõnes tunnustatud partnerkõrgkoolis Euroopas, näiteks Portugalis, või sooritada praktika mõnes välisriigis.

Rakenduskõrgharidusega raamatupidajal on hea ettevalmistus, et töötada suurettevõttes raamatupidaja, vanemraamatupidaja, pearaamatupidaja või finantsspetsialistina. Paljud lõpetajad otsustavad oma ettevõte kasuks ning osutavad raamatupidamisteenust iseseisvalt.

Majandusarvestust õpitakse Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudis Lääne-Virumaal Mõdrikul. Mõisakompleksis asuv õpikeskkond on unikaalne, samas kaasaegne. Instituudis töötavad kogemusega õppejõud, kes on oma ala hinnatud praktikud.

Õppekava

Lisainformatsioon:

Reet Niilus

Õppekorralduse spetsialist, majandusarvestuse õppekava juht

reet.niilus[ät]tktk.ee

329 5956

Ruum A106; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa

Pille Koit

Õppekorralduse spetsialist

pille.koit[ät]tktk.ee

3295962

Ruum A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa


  • Jaga: