Prindi

Vastuvõtt

Tallinna Tehnikakõrgkool on Eesti suurim riiklik tehnikavaldkonna rakenduskõrgkool, kus õpib üle 3100 üliõpilase. Õppida saab kuues instituudis tehnika, tootmise ja ehituse valdkonnas, teeninduse valdkonnas transporditeenuste õppesuunal, ärinduse, halduse ja õiguse valdkonnas ärinduse ja halduse õppesuunal ning tervise ja heaolu valdkonnas heaolu õppesuunal. Õppetöö toimub eesti keeles päeva- ja kaugõppes ning kestab kolm kuni neli aastat. TTK lõpetajad saavad rakenduskõrghariduse ja neile omistatakse bakalaureuse kraad.

Kuidas leida sobiv eriala ja mille põhjal teha valikuid?

Eriala valik võib tunduda vahel keeruline. Mõtled, milline amet sulle võiks sobida ja kuidas tegutseda, et jõuda teadlikult valitud elukutseni? Valiku tegemisel saad olla kindlam, kui analüüsid nii ennast kui erinevaid õppimis- ja tööturuvõimalusi.

Otsust mõjutavaid tegureid on terve hulk ja endale sobivaima leidmine ei pruugi alati lihtne olla. Hea võimalus endas selgusele jõuda on arutada oma edasiõppimise plaane karjäärinõustajaga.

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid rohkem teada kõrgkoolis õppimisest, võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga e-posti aadressil vastuvott@tktk.ee või telefonil 666 4521.


  • Jaga: