Avatud uste päev 2o2o - Tallinna Tehnikakõrgkool

Avatud uste päev 2o2o

2. detsember - Ehitusinstituudi vilistlasõhtu 29. november - Ettevõtlikkuse inspiratsioonipäev 24. november - Koolitus: tudeng kui tulevane juht 24. november - Heaolu nädal - neljapäev 23. november - Heaolu nädal - kolmapäev 22. november - Heaolu nädal - teisipäev 21. november - Heaolu nädal - esmaspäev 16. november - Logistikainstituudi vilistlasõhtu 11. november - 95 aastat koolitegevust Mõdrikul 10. november - Tehnikainstituudi vilistlasõhtu
Info

TTK aula; III korrus, Pärnu mnt 62

Kontakt

Heleri Michalski

6664513

Sel aastal on hea meel tutvustada Avatud uste päeval, 27. veebruaril algusega kl 13, meie rakendusarhitektuuri vilistlast inspireerivat Eva Reiskat, kes on teinud Burning Man festivalile hullumeelseid taieseid. Täpsemalt Eva kunstnikuks saamise otsusest saab vaadata lühidalt siit.

Avatud uste päeval räägib Eva meile täpsemalt, mis olemus peitub Burning Man festivali taga, kuidas sattus tema sinna kunstnikuks ja kuidas tema karjäär pärast kooli on arenenud ning mille kõigega veel lisaks kunstnikuna töötamisele ta tegeleb.

See pole veel kõik! Meeleolukat päeva viivad Tehnikakõrgkoolis läbi populaarse saate Õhtu!  saatejuhid Robert Rool ja Jüri Butšakov, kes räägivad ka enda enesearengust, väljakutsetest ja sellest, kuidas on kulgenud nende tee leidmine – millised on olnud nende tõusud ja mõõnad sellel teekonnal.

Peale innustavat ja meelelahutuslikku avaloengut on kõigil võimalik tutvuda juba instituutides täpsemalt nii õppekavade sisuga kui uudistada põnevaid laboreid ning kohtuda meie inspireerivate õppejõududega, kes räägivad lähemalt õppimisest Tallinna Tehnikakõrgkoolis.