Prindi

Erasmuse kogemused

Silver Kask Erasmuse sõpradega Küprosel

Ehitusinstituudi üliõpilane Silver Kask käis 2020. sügissemestril Erasmusega õppimas Frederick Universitys Küprosel. 

“Erasmusega otsustasin õppima minna seepärast, et see teeb õppeaja palju huvitavamaks ja see on väga hea võimalus näha teiste riikide kultuuri, inimesi ja loodust. Tänu Erasmusele kohtusin väga paljude erinevate inimestega üle kogu maailma, kellest paljudega suhtlen ka praegu ja ilmselt veel pikka aega. Vaatamata koroonapandeemiale toimus väga palju ühiseid üritusi teiste Erasmus tudengitega ja muidugi arendasin ka enda inglise keele oskust.” (Silver Kask)

Katariina Grib Prantsusmaal

TTK arhitektuuriinstituudi üliõpilane Katariina Grib käis 2020. aasta kevadel Erasmusega õppimas INSA de Strasbourgis Prantsusmaal.

“Lendasin Prantsusmaale jaanuari lõpus olematu keeleoskusega ja ei kõhelnud oma valikus kordagi, sest nägin selles ainulaadset võimalust täita korraga paar enda unistust — prantsuse keel selgeks saada ja tutvuda lähemalt kultuuriga.” (Katariina Grib)

Kuidas mõjutasid koroonapandeemiaga saabunud suured piirangud ja veebiõpe tema õpirännet? Kuula Katariina lugu Erasmuse taskuhäälingust Spotifys ja loe tema postitusi Erasmuse tudengiblogis siin ja siin.

Tutvu teiste lugudega:

Erasmuse tudengiblogi

Erasmuse taskuhääling


  • Jaga: