Prindi

KKK

 • Millal on raamatukogu avatud?
 • Kuidas ma raamatukogu üles leian?
 • Kuidas saan raamatukoguga ühendust võtta?
 • Kes saavad raamatukogu kasutada?
 • Milliseid materjale raamatukogust saab?
 • Kust saan informatsiooni raamatukogusse tulnud uute raamatute kohta?
 • Kust saaksin tassikese teed?
 • Mis siis juhtub, kui ma kaotan raamatu ära?
 • Mis siis juhtub, kui minult on raamat varastatud?
 • Mida peaksin tegema, kui tuletõrjealarm käivitub?

Millal on raamatukogu avatud?

Raamatukogu on avatud E-N 8.30-18.00, R 8.30-16.30. Igal kuu viimasel reedel on raamatukogu korrastuspäeva tõttu avatud 8.30-12.00. Riiklikel pühadel on raamatukogu suletud ja riigipühale eelneval päeval on lahtiolekuaeg 8.30-14.00.

Kuidas ma raamatukogu üles leian?

Raamatukogu asub aadressil Pärnu maantee 62 0-korrusel ruumis 002.

Kuidas saan raamatukoguga ühendust võtta?

Raamatukogu üldtelefon on +372 666 4529 ja e-mail on raamatukogu[ät]tktk.ee. Postiaadress on Tallinna Tehnikakõrgkooli Raamatukogu, Pärnu mnt 62, 10135 Tallinn.

Kes saavad raamatukogu kasutada?

Raamatukogus saavad end isikut tõendava dokumendi alusel lugejaks registreerida Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilased ja töötajad. Külalistel on võimalik ilma registreerimata lugemissaalis raamatuid, perioodikat ja lõputöid kohapeal kasutada. Võimalik on tasuta ja iseseisvalt materjale skaneerida.

Milliseid materjale raamatukogust saab?

Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu on erialaraamatukogu, kus leidub eelkõige Eestis ja välismaal kirjastatud õppekavadele vastavat eriala- ja teaduskirjandust ning perioodilisi väljaandeid. Teavikud on otsitavad läbi e-kataloogi ESTER. Kohapeal on võimalik isikut tõendava dokumendi alusel vaadata kuni 10 aasta vanuseid lõputöid.

Kust saan informatsiooni raamatukogusse tulnud uute raamatute kohta?

Raamatukokku saabunud uute teavikute kohta saab lugeda Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu uudiskirjanduse blogist. Infot blogipostituste kohta lisatakse ka raamatukogu Facebooki lehele.

Kust saaksin tassikese teed?

Raamatukogu kõrval asub kohvik, kus pakutakse nii kuumi kui ka külmi eineid ja jooke.

Mis juhtub, kui ma raamatu ära kaotan?

Kui oled raamatu kaotanud, teavita sellest viivitamatult teenindusleti töötajat. Võta ühendust +372 666 4529 või raamatukogu[ät]tktk.ee. Kaotatud raamat tuleb asendada sama teosega või asendada raamatukoguhoidja poolt välja valitud teosega. Pöördu täpsema informatsiooni saamiseks raamatukogu töötajate poole. Tutvu ka Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogu kasutamise eeskirjaga.

Mis juhtub, kui minult on raamat varastatud?

Raamatute varguse korral teavita toimunust viivitamatult raamatukogu kas teenindusletis, telefoni teel +372 666 4529 või kirjuta e-mail aadressil raamatukogu[ät]tktk.ee. Varguse korral tuleb esitada politseitõend, raamatu asendamiseks tarviliku informatsiooni saad raamatukoguhoidjalt.

Mida peaksin tegema, kui tuletõrjealarm käivitub?

Tuletõrjealarmi käivitumisel tuleb koheselt hoonest väljuda kõige lähemal asuva väljapääsu kaudu. Palun järgi raamatukoguhoidja korraldusi ja võta kaasa oma isiklikud asjad.


 • Jaga: