Prindi

Laenutamine

Raamatukogu kasutuseeskiri ja põhimäärus

Laenutada saab isikut tõendava dokumendi alusel.
Raamatukogu võivad kasutada kõik soovijad, kuid laenutamisõigus on ainult TTK üliõpilastel, töötajatel, õppejõududel, välisüliõpilastel ja täienduskoolitustel osalejatel.

Teavikute laenutähtajad

Tagastustähtaegu saab pikendada Minu ESTERis, raamatukogus kohapeal, e-posti või telefoni teel. Pikendada ja teavikuid laenata ei ole võimalik, kui tähtaeg on ületatud.
Väljaspool lahtiolekuaegu saab teavikud tagastada ukse ees olevasse tagastuskasti.

Järjekorda panemine ja reserveerimine

Välja laenutatud raamatuid saab järjekorda panna ning kohal olevaid raamatuid reserveerida raamatukogus kohapeal, telefoni või e-posti teel.

Teavikute asendamine

Kaotatud või rikutud teavik tuleb asendada sama teosega või raamatukogu poolt valitud teavikuga.


raamatukogu[ät]tktk.ee, 666 4529


Raamatukogudevaheline laenutus (RVL)

Lugejatele

RVLi  kaudu saavad lugejad tellida teistest Eesti (va Tallinn) raamatukogudest Tallinna Tehnikakõrgkooli kogudes puuduvaid raamatuid ja koopiaid ajakirja- ning ajaleheartiklitest.

Teavikute leidumust saab kontrollida e-kataloogist ESTER.

Tellimuse täitmise tähtaeg on kuni nädal ja kulud tasub Tallinna Tehnikakõrgkool. Teaviku saabumisest raamatukokku teatatakse e-posti või telefoni teel.

       

Välismaa raamatukogudest saab teavikuid tellida Eesti Rahvusraamatukogu kaudu. Teenuse kasutamiseks tuleb registreeruda rahvusraamatukogu lugejaks. Tellimisvormi ning RVL tingimused leiab siit.


Raamatukogudele

RVLi teel saavad väljaspool Tallinna asuvad raamatukogud tellida oma lugejatele Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukogust raamatuid ja artiklite koopiaid.

RVLi teel tellitud raamat tuleb tagasi saata kullerteenusega.

       


RVLi kontaktisik – Inga Lehis, raamatukogu[ät]tktk.ee, 666 4529


  • Jaga: