Prindi

Betooniühing hindas kõrgelt TTK lõpetaja Siim Õunloo lõputööd29.06.2015

Eesti Betooniühing andis välja 2015. aasta üliõpilaspreemiad, mis on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks. Betooniühingu preemiate saajad valitakse välja Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.
Kõige kõrgemalt hindas žürii Siim Õunloo – Tallinna Tehnikakõrgkooli hoonete ehituse eriala üliõpilase lõputööd „Betoonis kasutatavate hüdrofobiseerivate lisaainete toime”. Juhendaja TTK dotsent Aivars Alt.

„Tänavune parim üliõpilastöö paistab silma oma aktuaalsusega – praktikute poolt hinnatud huvitav teema,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Kalle Suitslepp. „Tähenduslik on seegi, et parimaks hinnatud töö juhendaja oli ise samuti üheksa aastat tagasi esimesi Betooniühingu üliõpilastööde preemia saajatest,” lisas Suitslepp

Lisaks premeeris žürii kahte TTÜ magistritööd – Marko Tosso ja Martti Salmi töid. Kalle Suitsleppa sõnul soovib Eesti Betooniühing oma preemiatega nii üliõpilasi kui õppejõude enam betooniga seotud valdkondade uurimisse kaasata. Sel aastal esitati üliõpilaspreemiatele betoonialaseid lõputöid Eesti Maaülikoolist, Tallinna Tehnikakõrgkoolist ja Tallinna Tehnikaülikoolist. Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemiate preemiafondis on ühekordselt väljajagatavana 3600 eurot, välja jagatakse korraga kuni kolm preemiat. Preemia jagatakse lõputöö koostaja ja juhendaja vahel rahalise suhtena 3:1.
Seekordsel üliõpilaspreemiate jagamisel oli preemiafond 400 euro võrra suurem – pikaaegne AS Merko Ehitus Eesti betoonitööde valdkonna juht Viktor Mõisja otsustas oma Betooniühingu raames peetud koolituse honorari annetada ühingu üliõpilaspreemiate fondi.
Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemiate pidulikud kätteandmised toimusid lõpuaktustel.
Tänavu anti Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemiad välja üheksandat korda, edastab Betooniühing.

 

 

 


  • Jaga: