Prindi

CADrina 2014 võit tuli Tallinna Tehnikakõrgkooli26.11.2014

Kadrina Keskkoolis 21.11.2014 toimunud CADrina 2014 AutoCAD’i 3D modelleerimisvõistluse võitis teist aastat järjest Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusteaduskonna võistkond.

CADrina 2014 võistluse tulemused:

I koht- Tallinna Tehnikakõrgkool

II koht- Kadrina Keskkooli meeskond

III koht- Tallinna Tehnikaülikool

IV koht- Kadrina Keskkooli võistkond

V koht- Kadrina Keskkooli naiskond

Tallinna Tehnikakõrgkooli esindas võistkond koosseisus:

1. Kaisa Männamaa

2. Mihkel Reinhold

3. Rain Kimmel

(Juhendaja Jaak Jaanus)

Võistlus koosnes seekord kahest voorust (eelvoor ja finaal). Võistluse teemaks oli vormel. Eelvooru kolmes vahetuses konstrueeriti vormeli põhi, esiosa ja vedrustus. Eelvooru tulemusena oli TTK võistkond teisel kohal. Finaali kolmes vahetuses konstrueeriti esi- ja tagaspoiler, peeglid ning neljandas pandi kokku vormeli mudel ning vormistati see paberile.

Finaal oli erakordselt pingeline, esimeses ja teises vahetuses jagas TTK võistkond I-II kohta, kolmandas oldi III kohal, otsustavaks sai neljas vahetus, mille lõppedes oli TTK ja Kadrina Keskkooli meeskonnal võrdne arv punkte, otsustas siin väiksem veapunktide arv.

Võistlus oli väga põnev. Võistkondade tase oli TTK võistkonna juhendaja Jaak Jaanuse sõnul kõrge. Võistlusülesanne oli mõnevõrra keerulisem kui eelnevatel aastatel ning väga hästi ja korrektselt läbi mõeldud. Korraldus sujus ladusalt ja tõrgeteta.

 

 

 


  • Jaga: