Prindi

Ehitusteaduskonna vilistlaspeo vanim vilistlane lõpetas 195409.12.2015

04.12.2015 toimus TTK 100 aastapäeva ürituste raames järjekorras viimasena ehitusteaduskonna vilistlaspäev. Kohale oli kutsutud ehitusteaduskonna endised õppejõud, praegused koostööpartnerid ning vilistlased, kellest kõige staažikam oli lõpetanud veel tänase kooli eelkäiaks loetava Tallinna Arhitektuuri- ja Ehitustehnikumi aastal 1954.
Koos tänaste õppejõudude ning üliõpilastega tuli kohale ligi 340 inimest. Õhtu sai alguse laborite tutvustamisega ja jätkus meeleoluka õhtuprogrammiga kooli aulas, kus meelelahutuse eest hoolitsesid teadusteater ning ansambel „The Purple Gang“. Kümnel kohaletulnul oli võimalus osaleda ka „Rakett 69“ formaadis võistlusel, mille võitjaks osutus pärast kolme vooru ehitusteaduskonna lektor Karin Lellep.
Korraldusmeeskonna nimel tänab Anti Hamburg kõiki ürituse toetajaid eesotsas kõrgkooli, teaduskonda ning koostööpartnereid, kelle abil sai õhtu väärilise sisu. Õhtut juhtisid Anti ja Aivars Alt, kellele ka tänusõnad. Vilistlaspäeva korraldusmeeskonnas olid Pille Hamburg, Kaisa Männamaa, Kristiina Hendre ja Annika Salakita.

Vilistlaspäeva pildid on leitavad aadressilt: www.tktk.ee/ehitus


  • Jaga: