Prindi

6. aprillil IT Kolledžis loeng “Sotsiaalse meedia vahendid ja rakendused kõrghariduses“31.03.2009

Mis on ühist Second Life’il ja ülikoolis õppimisel? Kas jututubades ja suhtlusportaalides saab teha tõsist teadust? Kas igal inimesel peaks olema omaenda e-õpe?
Vastused küsimustele annab Portugalis asuva Aveiro Ülikooli dotsent Luis Pedro, kes peab 6. aprillil kell 16:00 IT Kolledži avalike loengute sarjas 19. loengu teemal „Sotsiaalse meedia vahendid ja rakendused kõrghariduses“.Luis Pedro käsitleb avalikus loengus küsimusi, mis on seotud Aveiro Ülikooli kommunikatsiooni ja kunstide teaduskonna uurimistööga, aga ka laiemalt tehnoloogiapõhise õppega ning kommunikatsiooni-platvormidega õpetamises ja õppimises.

Luis Pedro on Portugalis asuva Aveiro Ülikooli kommunikatsiooni ja kunstide teaduskonna dotsent. Tema teadustööga seotud tegevusalad on haridus- ja kommunikatsioonitehnoloogia, eelkõige aga „Multimeedia ja kommunikatsiooni“ magistriõppekava ning „Multimeedia hariduses“ ja „Informatsioon ja kommunikatsiooni digitaalplatvormid“ doktoriõppekavade raames. Teadusvallas on tema huvid seotud tehnoloogiapõhise õppe, personaalsete õpikeskkondade ning mitmekasutaja virtuaalkeskkondade kasutamisega hariduses.

Ettekanne on inglise keeles ja loeng toimub IT Kolledži õppehoones Mustamäel, Raja 4C, ruum 314 (aula). Huvilistel palutakse registreerida e-posti (malle AT itcollege.ee) või telefoni (6285 800) teel. Loengust toimub ka reaalajas videoülekanne, mida on võimalik jälgida IT Kolledži veebilehel www.itcollege.ee.


  • Jaga: