Prindi

Aivars Alti e-kursus sai aasta e-kursuse stipendiumi30.04.2013

Aasta e-kursuse stipendiumi pälvis Tallinna Tehnikakõrgkooli e-kursus “Ehituse organiseerimine + projekt”, autoriks ehitusteaduskonna dotsent Aivars Alt.

25.04.2013 toimunud e-õppe alasel seminaril „„Ka sisaliku tee kivil jätab jälje““ kuulutati välja Aasta e-kursuse stipendiumi saajad:
• Eesti e-Kutsekooli konsortsiumis otsustati välja anda Tallinna Tehnikakõrgkooli kursusele “Ehituse organiseerimine + projekt” (autor Aivars Alt)
• Eesti e-Ülikooli konsortsiumis otsustati välja anda Tallinna Ülikooli kursusele “Digitaalsete õppematerjalide koostamine” (autor Hans Põldoja)
Eesti e-Kutsekooli aasta e-kursuse žürii põhjendus tehtud valikule. „Tegemist on kursusega, mis peegeldab õppejõu pühendumist õppijatele. Esitatud on detailsed juhised õppijale, mis on seostatud igale teemale omaste õpiväljunditega. Suurt rõhku on pööratud erinevatele võimalustele õppija, õppejõu ja õppijatevahelise suhtlemise soodustamisele (foorumid, e- mail, Skype ja auditoorsed konsultatsioonid) ja õppijate tagasisidestamisele. Õppematerjalid on mitmekülgsed ning nende esitamisel austatakse autoriõigusi.“

Rohkem infot kogu e-kursuste kvaliteediprotsessi kohta leiate aadressilt http://e-ope.ee/kvaliteet/kvaliteedimark


  • Jaga: