Prindi

Algab üleriigiline noorte ettevõtluskonkurss Ajujaht!19.09.2008

Teisipäeval 23. septembril kella 11-14 saab TTK vestibüülis ja kooli ees Ajujahi bussis infot üleriigilise noorte ettevõtluskonkursi Ajujaht kohta. Oodatud on nii üliõpilased kui õppejõud. Eelmisel aastal jõudis TTK logistika üliõpilane Pilleriin Laanemets Ajujahi finaali!Ajujahi eesmärk on edendada Eesti noorte ettevõtlikkust ja aidata kaasa uuenduslike ja teadusmahukate ettevõtete loomisele.

Kas sul on mõni hea IDEE?
Kas sul on vaja selle arendamiseks NÕU?
Kas sul on vaja selle elluviimiseks RAHA?
Kui jah, siis registreeru noorte ettevõtluskonkursile AJUJAHT!

Ideede registreerimine konkursile algab 22. septembril ning kestab 17. novembrini. Infot konkursi kohta saab 22. septembrist käivituvast noorte ettevõtlusportaalist www.ajujaht.ee või Ajujahi teavitusbussist, mis sõidab läbi 12 kõrgkooli ja selle kolledžit. Bussi marsruudi leiad meili lõpust!

Konkursile esitatud ideede hulgast valib žürii välja 25 parimat ning nende autorid läbivad kolme kuu jooksul tasuta konkursi jaoks välja töötatud ideede arendamise ja rakendamise koolitusprogrammi, mille käigus koostavad nad mentori toetusel oma äriplaanid.

Parimate äriplaanide autorid jagavad omavahel 1 miljoni krooni suuruse auhinnafondi. Lisaks valitakse välja suurema potentsiaaliga ideed, mille autorid osalevad järelprogrammis, mille käigus toetatakse neid ettevõtte moodustamisel ja investorite leidmisel.

Auhinnafondi panevad välja SEB, Ülemiste City, Elion, EMT, MicroLink, Eesti Arengufond, Tehnopol, Delfi, Kalev Chocolate Factory, Tallinna Ettevõtlusamet ja Tartu linn.

Ajujahi konkurssi korraldatakse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse algatusel juba teist korda. Eelmisel aastal laekus konkursile üle saja äriidee ning kolme parima autorid jagasid omavahel 700 000 krooni suurust auhinnafondi, lisaks jagati mitme meeskonna vahel eriauhindu.

Tule infoüritustele Ajujahi bussi peatuskohtades:

Lisainfo:

Kadri Ugand
Ajujahi projektijuht
BDA Consulting
Tel: 52 55 504
E-post: kadri@bda.ee

Maia Burlaka
Ajujahi kommunikatsioonijuht
Hill & Knowlton Eesti
Tel: 52 25 400
E-post: maia@hillandknowlton.ee


  • Jaga: