Prindi

Andres Talk pälvis Kuressaare Ametikooli edasiõppija stipendiumi22.11.2012

Kuressaare Ametikooli 06.11.2012 toimunud 90. sünnipäeva tähistamisel anti üle ka esimene stipendium ühele oma erialal edasi õppivale tublile vilistlasele, mille pälvis Tallinna Tehnikakõrgkooli kaugõppes hoonete ehituse II kursusel õppiv Andres Talk. Stipendiumi pani välja Saarte Investeering OÜ.Konkursi käigus laekus ametikooli lõpetanutelt ühtekokku 15 sooviavaldust stipendiumi saamiseks, kuid 1000-eurone stipp läks Andres Talgile, kes on lõpetanud ametikoolis kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehituse eriala. Andres töötab ta kohalikus ettevõttes DP Projektbüroo OÜ projekteerijana.
Kuressaare Ametikooli teabejuhi Taavi Tuisu andmeil on Andres Talgi tööandja iseloomustanud teda kui õpi- ja teadmistejanulist töötajat, kellel jääb töö kõrvalt aega pidada ka ehitusalast blogi, koostada firma kodulehte ja pühenduda pereelule. Lisaks rõhutanud tööandja, et ametikoolis lõpetatud eriala on andnud Andresele korraliku hariduse ja vajalikud teadmised projekteerimise valdkonnas töötamiseks.
2012. a märtsis allkirjastasid Saarte Investeering OÜ juhatuse liige Tullio Liblik ja Kuressaare Ametikooli direktor Neeme Rand koostööleppe, mille raames annab Saarte Investeering OÜ õppeaasta jooksul ühele Kuressaare Ametikooli lõpetanud õpilasele, kes jätkab kõrghariduse omandamist samas valdkonnas Eestis või väljaspool Eestit, ühekordse stipendiumi summas 1000 eurot. Lepingu pikkuseks on kolm aastat.

Loe lisa http://www.ametikool.ee/koolist/uudised/762-vilistlasele-1000-eurone-stipendium-9-11
ja http://www.saartehaal.ee/2012/11/07/juubelit-tahistava-ametikooli-vilistlane-sai-vaarika-stipendiumi/


  • Jaga: