Prindi

BeSt programmi ja selle võimalusi tutvustav infopäev 5. oktoobril21.09.2010

Teisipäeval 05.10.2010 kell 14.00-15.00 toimub e-õppekeskuse ruumis 021 BeSt programmi ja selle võimalusi tutvustav infopäev.
Haridustehnoloogid tutvustavad programmi üldisi nõudeid, selgitavad, mis on õpiobjekt, millised on programmi nõuded e-kursusele. Oma e-kursuse ja õpiobjekti loomisega seotud kogemusi tutvustavad õppejõud Aivars Alt ja Tarvo Mill ehitusteaduskonnast.

Uute e-kursuste ja õpiobjektide loomine BeSt programmi raames

Ka järgmisel aastal rahastab EL Sotsiaalfond uute e-kursuste ja õpiobjektide loomist TTKs. Kõik õppejõud on oodatud esitama taotlusi e-kursuse või õpiobjekti loomiseks ja selle rahastamiseks BeSt programmist! BeSt programmi tutvustav info koos toetussummadega asub HTK keskuse kodulehel https://www.tktk.ee/best

Taotlusi järgmiseks aastaks saab esitada ja muuta kuni 24. oktoobrini 2010. Taotlused vaadatakse läbi ja nende rahuldamine otsustatakse hiljemalt 01. novembriks. Taotlused esitatakse ID-kaardi abil e-õppe Arenduskeskuse portaalis http://www.e-ope.ee/taotlused . Haridustehnoloogid abistavad õppejõudusid taotluste esitamisel ja portaali kasutamisel.


  • Jaga: