Prindi

Cadrina 2013 võit tuli Tallinna Tehnikakõrgkooli02.12.2013

29.11.2013 toimus Kadrina keskkoolis traditsiooniline arvutijoonestamise võistlus CADrina 2013, mille võitis Tallinna Tehnikakõrgkooli võistkond. Kadrinas käis TTK võistkond koosseisus: Ragnar Luigand EI 71, Tanel Oberg EI 72 ja Marten Merila EI 71, juhendaja Jaak Jaanus. Õnnitleme!
Võistlus koosnes seekord kahest voorust (eelvoor ja finaal). Võistkondi oli registreerunud kokku 8, neist eelvooru alustas 5 võistkonda (TTÜ, TTK, TTK Virumaa Kolledž, Kadrina 1 ja Kadrina 2 tüdrukud).
Võistluse teemaks oli jalgratas. Eelvooru kolmes vahetuses tuli konstrueerida jalgratta raam, hammasrattad ning ratas koos rummu ja veljega. Eelvoor toimus kooli arvutiklassides, nii et iga vahetuse ülesande lahendas erinev võistleja. Eelvooru tulemused olid järgmised:
1. TTK
2. TTÜ
3. Kadrina 1
4. TTÜ Virumaa Kolledž

Finaalvõistlust alustas 4 võistkonda. Finaal koosnes neljast vahetusest, millest kolm tegi erinev võistleja üksi ja neljas kõik koos. Finaali ülesandes tuli eelvooru jalgrattaosadest kolmes vahetuses moodustada ruumiline jalgrattaraam ja panna kokku jalgratta mudel ning vormistada see paberile.

Finaalvõistluse algus TTK võistkonnal väga hästi ei läinud: 1. vahetuses olime II kohal, 2. vahetuses samuti II, 3. vahetuses III kohal. Neljanda vahetuse aga eneselegi üllatuseks võitsime ja kuna 4. vahetus andis topeltpunktid, oli finaalvõistluse lõppedes punktiseis järgmine – TTÜ, TTK ja Kadrina kõigil võrdselt 15 punkti, Virumaa kolledžil 5 punkti. Finaalvõistluse punktidele liideti eelvooru punktid ja siit meie võit tuligi!

Kokkuvõtteks oli võistlus erakordselt põnev ja pingeline. Võistkondade tase oli kõrge. Võistlusülesanne väga hästi ja korrektselt läbi mõeldud. Korraldus sujus ladusalt ja tõrgeteta. (ülevaate tegi Jaak Jaanus)


  • Jaga: