Prindi

Ettevõtlikkuse suvekooli võitis TouchPay sõrmevajutusega maksesüsteemi projekt30.08.2012

Üliõpilased esitlesid 24.08.2012 kaks augustinädalat kestnud Erasmus-programmi intensiivprojekti “Rahvusvaheline ettevõtlikkuse suvekool” raames valminud ettevõtlusprojekte. Suvekooli võitjaks krooniti TouchPay maksesüsteemi projekt. Suvekoolis osales 35 üliõpilast Hollandist, Lätist ja Eestist.

Esitlusele tuli seitse innovaatilist äri-ideed: ionisaatoriga lõhnatäht ühissõidukitesse; elektrilise soojendussüsteemiga istmed restoranide välisterrassidele; krevetikasvandus Saku õlletehase äravoolubasseinis; arhitektuurimälestiste maketid nägemispuudega inimestele; tudengimajutuse süsteem PILO; biomeetriline maksesüsteem Touch Pay ning suvekoolide hindamisportaal tudengitele ja ülikoolidele.

Võitjaks ning 1000 Euro omanikuks kuulutati grupi NECTO projekt “TouchPay”, milles oli loovalt ühendatud uudsus ja ettevõtlikkus ning mis avaldas muljet suurepärase presentatsiooniga. Idee nägi ette biomeetrilise maksesüsteemi väljatöötamist baaridele ja klubidele, mis lubaks kliendil jätta isiklikud asjad, sularaha ja pangakaardid lukustatavatesse kappidesse ning maksta vaid sõrmevajutusega. (ülevaate tegi rahvusvaheliste suhete juht Triin Thalheim)


  • Jaga: