Prindi

Formula Student Team Tallinn võitis Ungaris esikoha21.08.2012

20. augustil Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeval tituleeriti Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tallinna Tehnikaülikooli tudengid Ungari võistluse 2012. aasta meistriteks, teatab Formula Student Team Tallinn.

Saavutatud tulemus ei ole kaugeltki juhuslik, vaid aastate pikkuse pingutuse ning järjekindluse realiseerimine. Näitasime maailmale oma võidupotentsiaali juba juulis Inglismaal Silverstone’i ringrajal, kui olime kestvussõidu kiireim auto. Esikoha röövinud karistus starti hilinemise eest oli suureks motivaatoriks, võitlemaks Ungaris üldvõidu nimel. Teades vormeli võimekust rajal, investeerisime suure panuse auto äriplaani ja maksumuse esitlemisse ning töö kandis vilja. Seljatasime Saksamaa ülikoolide insenerid, võites kokkuvõttes esikoha ka teoreetilistest kaitsmistes.  Järgmiseks verstapostiks meie võistluskalendris on Baltic Open’i võistlus Saksamaal, kus oleme võtnud oma kohustuseks võita kolmandat korda FS Team Tallinna ajaloos võistluse esikoha karikas. See loob meile võimaluse teistkordselt korraldada võidusõit Eestimaa pinnal.
Tulemused:
Cost Report ( kuluaruande kaitsmine ) 3. koht
Business Presentation ( äriplaani esitlus ) 1. koht
Design Judging ( tehnoloogiline kaitsmine) 6. koht
Static Overall Winner ( teoreetilise osa võitja )
Acceleration ( kiirendus ) 5.koht
Skid-Pad ( külgkiirenduskatse) 3.koht
Sprint ( kvalifikatsioonisõit ) 2. koht
Endurance ( kestvusõit ) 2. koht
Formula Student Hungary Overall Winner ( üldvõit )

TTÜ ja Tallinna Tehnikakõrgkooli ühismeeskond alustas suve sõitudega Inglismaal Silverstone’is, kus saavutati 120 meeskonna seas kuues koht. Kahe kõrgkooli üliõpilaste projekteeritud ja ehitatud vormelauto oli kõige kiirem rajal.
Augusti lõpus minnakse Saksamaale Baltic Openile kaitsma eelmise aasta esikohta.
Vaata 29.07.2012 Aktuaalse Kaamera uudistelõiku meeskonna tegemistest.
http://etv.err.ee/index.php?033468&clip_id=49553


  • Jaga: