Prindi

Heategevuslik jõuluhommik toetab Käo Põhikooli21.10.2013

Traditsiooniliselt toimub TTKs heategevuslik jõuluhommik, seekord juba kuuendat korda. Sellel aastal korraldavad ürituse tehnomaterjalide ja turunduse õppekava teise kursuse üliõpilased. Eelnevatel aastatel on toetatud SOS-lasteküla, loomade varjupaika ja loomaaeda. Korraldajad tegid oma valiku puuetega laste kasuks, toetades Tondil asuvat Käo Põhikooli. 

  Loe Facebook’is:  https://www.facebook.com/j6uluhommik

Jõuluhommik toimub 10. detsembril kell 10 TTK aulas. Programm kestab orienteeruvalt 4 tundi, sel ajal toimuvad loosimised, oksjon ja meeleolu loovad erinevad esinejad. Lisaks ei puudu ka suupistelaud ja kuumad joogid.

Käo kooli õpilased on lapsed, kellel on diagnoositud mõõdukas, raske või sügav intellektipuue ja/või liitpuue. Sealset koolikohustust täidetakse lihtsustatud riikliku õppekava alusel. Enamus õpilased on hetkel toimetuleku õppekaval, vähesed on hooldusõppel.Inimesele on käimine ja jooksmine igapäevaselt nii tavalised tegevused, et harva mõeldakse selle peale. Vigastuse või kehalise puude korral on aga nii loomuliku tegevuse mustri taastamine või tekitamine äärmiselt palju aega ja tahtejõudu nõudev tegevus.
Ürituse eesmärgiks on koguda raha Grossingu jaoks – seade, mis arendab intensiivselt koordinatsiooni ja kehatunnetust, tõstes oluliselt füüsilist võimekust. Just need omadused on olulised lastele, kes viibivad Käo koolis. Nende arengutase on madal, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Selleks, et nende toimetulekut iseendaga suurendada, on neile igasugune abi vajalik.

Kui on soov koos korraldajatega head teha, siis tuleb toetus kanda Tallinna Tehnikakõrgkooli Arenduskeskus MTÜ arveldusarvele* 10220062206010 SEB, selgitusse märkida Käo Põhikooli toetuseks.

*Tallinna Tehnikakõrgkooli Arenduskeskus MTÜ ( reg. 80035509 ) on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja Riigi Teataja Lisa nr.21, 15.02.2000, art 298, avaldamismärge RT III, 05.07.2013, 2


  • Jaga: