Prindi

Heategevusliku jõuluhommiku tulu läks Nõmme emade ja laste varjupaigale17.12.2009

Rõiva- ja tekstiiliteaduskonna rõivaste tehnilise disaini II kursuse neiud kogusid 09.12.2009
kõrgkoolis toimunud heategevuslikul jõuluhommikul 2507 krooni. Teenitu eest muretseti suur kogus koduses majapidamises vajaminevaid puhastus-, pesemis- ja nõudepesuvahendeid, voodipesu, köögirätikuid ja pesupulbrit, viimast pea 20 kg.

“Leidsime linnast võimalikult soodsad pakkumised, et teenitud raha eest saaks kõike tarvilikku suuremas koguses annetuseks viia,” ütles jõuluhommikul teenitud raha eesmärgipärase kasutamise eest vastutav Aili. Muretsetud kraam anti Nõmme emade ja laste varjupaigale 16.12.2009 üle jõulumeeleoluga – koos mõnusa mandariinidest ning magusast koosneva korvi ning tudengite tehtud kaheteistkümne päkapikumütsiga.

Nõmme emade ja laste varjupaiga juhataja Pille Kübarsepp oli annetusest liigutatud. “Rasketel aegadel kui eelarveridades kokku hoitakse on iga annetus ja abi varjupaigale kulda väärt,” ütles Pille Kübarsepp. Samuti soovitas ta aktiivsetel tudengitel ka edaspidi vaba aega ühiskonnale kasulikult planeerida. Nõmme emade ja laste varjupaik pakub ajutist peatumis- ja öömajateenust enamasti eluasemeprobleemidega Tallinna emadele ja lapseootel naistele. 2010. a jaanuaris täitub asutusel 11. tegutsemisaasta.

Rõivaste tehnilise disaini II kursuse üliõpilaste tänusõnad kõigile, kes jõuluhommikult läbi astusid ja oma panuse andsid! (TD31 nimel Aili King)


  • Jaga: