Prindi

Heategevusüritus lõppes kelmika päkapikkude tantsuga09.12.2009

Rõiva- ja tekstiiliteaduskonna rõivaste tehnilise disaini II kursuse üliõpilased korraldasid 09.12.2009 suhtlemispsühholoogia õppeaine raames (õppejõud Anneli Kaldoja) heategevusliku jõuluhommiku.
Korrustel käisid ringi päkapikkudeks sätitud tüdrukud kommi- ja küpsistekausiga ning kutsusid üliõpilasi ja kooli töötajaid oma osalusega head tegema.
3. korruse fuajees oli avatud heategevusloterii toredate üllatuskingitustega ja korjanduskast. Osta sai maitsvaid kooke, saiu ja muffineid, mis olid tüdrukute endi küpsetatud. Väga maitsvad!
Laua taga sai tegeleda ka pabernukkudele peokleidi modelleerimise ja erinevatest riidetükkidest selga passitamisega. Pärast tuli oma kaunistatud nukk kuuse peale ehteks riputada.
Heategevusürituse tulu 2507 krooni läheb Nõmme emade ja laste varjupaiga majandamise toetuseks, et muretseda voodipesu, puhastusvahendeid jne.
Meeleolukas üritus lõppes keskpäeval vestibüülis arvuka rahvahulga ja sipelgas Antsu ees päkapikkude tantsuga. Koolipere poolt aitäh tegijatele toreda jõuluhommiku väljamõtlemise ja teostamise eest!


  • Jaga: