Prindi

Inseneride Moeshow 2011 toimub 6. aprillil! UUS!10.01.2011

6. aprillil 2011 kell 19:00 leiab TTÜ aulas aset järjekordne Inseneride Moeshow. Oma nägemusega teemast „Global Street“ astuvad võistlustulle inseneriharidust omandavad üliõpilased Tallinna Tehnikakõrgkoolist ja Tallinna Tehnikaülikoolist.

Niivõrd lai, kui on loova inimese fantaasia, on ka osavõtjate mõttelennud teemal „Global Street“. Inspiratsiooni on ammutatud nii erinevate ajastute arhitektuuristiilidest, Jaapani söögipulkadest, New Yorgi kuulsatest kollastest taksodest, Eiffeli tornist kui Tallinna tänavapildist ja Vabadussambast. Rõivastesse on jäädvustatud isegi elektrijuhtmed, vanalinna munakivi-tee ning futuristlik linnapilt. Samas on loomingusse püütud ka linlaste hinge- ja konfliktimaailm, elustiil, hobid.

Parimad noored insener-disainerid aitab välja selgitada professionaalne žürii – moekunstnikud Tiina Talumees ja Kalle Aasamäe, Miss Estonia 1997 Kristiina Heinmets-Aigro, TTÜ õppejõud ja tekstiilikunstnik Ilme Rätsep ning auväärt üllatusliige. Sõnaõigusest ilma ei ole ka pealtvaatajad – nimelt on igal külalisel võimalik koheapeal anda hääl oma lemmikule. Kõige rohkem hääli kogunud kollektsioon pärjatakse publiku lemmiku tiitliga.

Kui eelmistel aastatel on Inseneride Moeshow võitja käinud töövarjupäeval Montonis ja Aldo Järvsoo juures, siis sel aastal ootab žürii lemmikut päev Tiina Talumehega. Lisaks moekunstnikule on auhinnafondi panustanud TTK ja TTÜ rektorid Enno Lend ja Andres Keevallik, ajakiri Anne & Stiil, Avon ning Goldenpoint.

Kõik moehuvilised saavad pileti Inseneride Moeshow’le lunastada 4€ eest TTK Üliõpilasesinduses (Pärnu mnt 62, ruum 310) või TTÜ Kultuuriklubis Ollalaa (Akadeemia tee 5, ruum 008 C). Kindlasti tasub sõbrad kaasa võtta, sest ostes eelmüügist korraga 5 piletit, tuleb tasuda vaid 4 pileti hind!

Moeshow ametlik afterparty toimub Von Krahlis, kus oksjoni raames on võimalik soetada esemeid moeshow’l osalenud kollektsioonide autoritelt alghinnaga 1€. Parimat muusikat mängib DJ Paul Oja. Sissepääs Inseneride Moeshow piletiga prii, teistele 4€.
Lisainfo leia Inseneride Moeshow üles Facebookis või aadressilt www.kultuuriklubi.ee 


  • Jaga: