Prindi

Jõuluhommiku tulu 851 eurot läheb Keila SOS lastekülale13.12.2012

Rõiva- ja tekstiiliteaduskonna rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia 2. kursuse üliõpilaste korraldusel toimus 12.12.2012 TTK aulas heategevuslik jõuluhommik, millega koguti müügi, oksjoni, loosi ja annetuskastiga kokku 851.73 eurot Keila SOS lasteküla lastele.

Traditsiooniline heategevuslik jõuluhommik toimus juba neljandat korda ja sai teoks kliendisuhete juhtimise õppeaine raames, mida õpetab Anneli Kaldoja. Eelmistel kordadel on toetatud Tallinna Loomaaia jääkaru, loomade varjupaika ning Nõmme emade ja laste varjupaika.
Arendusprorektor Anne Kraav rõhutas hoolimise tähtsust meie elus, ta on kindel, et üks ilusamaid sõnu eesti keeles on hoolivus. Jõuluhommiku kava oli tihe, aset leidsid loterii ja oksjon, osta sai Keila SOS lasteküla laste valmistatud uusaastakaarte. Tudengid olid vaeva näinud ja leidnud hulgaliselt sponsoreid, kelle abiga sai läbi viia oksjoni. Et pikal päeval vastu pidada, siis sai osta võileibu, erinevaid kooke ja maiustusi, mille olid küpsetanud nii üliõpilased kui ka kõrgkooli töötajad.  Lisandus ka mehaanikateaduskonna meenete  müügi tulu.

 
Silmarõõmu pakkusid osalejatele Cadencia ja Desiree tantsutüdrukud. Keith Uibomägi (klaveril Kristo Ukanis) pani oma musitseerimisega saali pingsalt kuulama.
Hoogsalt astus üles ka TTK rahvatantsuansambel Savijalakesed. Aulatäis uudistajaid sai nautida rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia 3. kursuse tudengite fantaasiakollektsioone, mis lähtusid erinevatest märksõnadest ja stiilidest.


  • Jaga: