Prindi

Käimas on küsitlus kõrgkooli ja ühikat ühendava jalgrattatee kohta21.04.2010

12.04.-14.05.2010 toimub interneti vahendusel küsitlus, kus otsitakse vastuseid, kui paljud üliõpilased, piirkonnas paiknevate asutuste töötajad ja koolide õpilased on huvitatud jalgrattateest Nõmme tee ja Väike-Ameerika tänavate vahel. Küsitlus selgitab välja, kas ja kui palju on potentsiaalseid sõitjaid, kui luuakse valvega jalgrattaparkla, -tee, -laenutus ja -hooldus.

Küsitluse leiab TTK koduleheküljelt www.tktk.ee ja tuleb klikata bannerit ning küsitluse leiab ka Üliõpilaselu alt. Küsitlus võtab aega 3-5 minutit. Kõiki vastuseid käsitletakse anonüümselt!

Nõmme tee ja Väike-Ameerika tänavale tuleva jalgrattatee kohta saab rohkem infot kirjutades
e-mailile jalgrattatee@gmail.com. Kui on huvi ja soovi selles projektis kaasa lüüa, siis saada meile oma kontaktandmed ning me võtame ühendust!!

 

Jalgrattatee  projektist ja küsitlusest on kirjutatud ka  veebilehtedel http://rattarikkaks.ee/ ja http://www.velokuur.ee/uudised/ .

 

Seoses jalgrattatee projektiga on kavas leida võimalus kooli ja ühiselamu juures rattaid rentida, parkida, remontida. Lõpule on jõudmas ka rattaresti konkurss.  Ootamatult suure osavõtjate arvu tõttu selguvad konkursitulemused alles maikuu teisel poolel.

 


  • Jaga: