Prindi

Kevadsemestril õpib TTKs 17 välistudengit25.03.2013

Sel kevadsemestril õpib Tallinna Tehnikakõrgkoolis 17 välistudengit. Kõige populaarsemaks osutus transporditeaduskond, kus õpib kokku 8 Erasmus-tudengit: 3 Leedu ja 3 Saksa vahetusüliõpilast logistika erialal ning 2 Belgia tudengit autotehnika erialal.

On rõõmustav, et Belgia tudengid partnerkoolidest Erasmushogeschool Brussel ning Karel de Grote-Hoheschool valisid just TTK kooliks, kus kirjutada oma lõputöö. Mehaanikateaduskonnas õpib kevadsemestril 2 tudengit Türgist ja 1 Poolast, tekstiiliteaduskonnas 1 Soome vahetusüliõpilane ning arhitektuuriteaduskonnas tehnoökoloogia erialal 3 Türgi tudengit ning arhitektuuris 1 Ungari ning 1 Tšehhi tudeng.

2013. aastal sai alguse ka TTK koostöö Sisekaitseakadeemia ja Tallinna Tervishoiukõrgkooliga, mille raames võivad meie välistudengid valida partnerkoolides pakutavaid ingliskeelseid aineid ja vastupidi. Nii võib lisaks TTK-erasmuslastele kohata koolis ka Sisekaitseakadeemia välisüliõpilasi Bulgaariast ja Makedooniast, kes võtavad osa kommunikatsioonipsühholoogia ja majandusanalüüsi ainetest.
Pildil on osa TTK välistudengeist osalemas Erasmus Student Networki korraldatud Tallinna-tuuril veebruari alguses (foto: Erasmus Student Network).


  • Jaga: