Prindi

Kevadsemestril õpib TTKs 9 välistudengit13.03.2012

Kevadsemestril õpib TTKs Erasmus-programmi raames 9 välisüliõpilast: 3 logistikatudengit Leedust Šiauliai Kolledžist, 3 tudengit Türgist – 1 Erciyesi Ülikooli ehitusteaduskonnast ja 2 Eskisehir Osmangazi Ülikooli mehaanikateaduskonnast, 1 Prantsuse tudeng INSA Strasbourg´i mehaanikateaduskonnast ja 2 Portugali tekstiilitudengit University of Beira Interiorist.

TTK korraldas külalistudengite sotsialiseerimiseks kardivõistluse, millest võtsid osa ka tuutorid. Kiireimaks kardisõitjaks osutus Türgi tudeng Teoman (paremalt neljas) Eskisehiri Ülikoolist.

„Õppejõud Tallinna Tehnikakõrgkoolis on väga abivalmid ja toredad, õpitavad ained on huvitavad ja kasulikud. Ülikool on renoveeritud ja näeb hea välja. Hea mulje jättis ka suur raamatukogu. Hea, et kõik on ühes hoones koos, koduülikoolis toimub õppetöö erinevates hoonetes ja nende vahemaad on suured. Tallinn on väga ilus linn, eriti Tallinna vanalinn. Ilm on tüüpiliselt põhjamaine – külm ja tuuline, aga kevad on tulemas, nii et läheb järjest paremaks,“ jagas oma esimesi muljeid logistikatudeng Rokas Strikauskas Leedust. (rahvusvaheliste suhete  juht Triin Thalheim)


  • Jaga: