Prindi

Logistikaseminar 2011 ja esseekonkurss. Registreeri ja kirjuta!21.01.2011

Rahvusvaheline XII Logistikaseminar 2011 „BE wise, THINK twice – ACT technologically“ toimub 24.-25.03.2011 Pärnu Strand SPA & Konverentsihotellis. Seminari peateema on tehnoloogia.Seminaril soovime anda ülevaate uusimatest tehnoloogilistest lahendustest, mis maailmas järjest enam rakendust leiavad, tõsta logistikatudengite aktiivsust oma eriala töömaastikul, täiendada osalejate teoreetilisi teadmisi, avardada nende mõttemaailma ja anda edasi välislektorite poolt toodavaid uusi tarkuseteri ning luua soodne keskkond saavutamaks vahetu kommunikatsioon tudengite ja tööandjate vahel.
Lisainfot kodulehelt www.logistikaseminar.ee , kus saab ka registreeruda seminarile. Piletimüügi esimese vooru soodushinnad kehtivad Seminaril soovime anda ülevaate uusimatest tehnoloogilistest lahendustest, mis maailmas järjest enam rakendust leiavad, tõsta logistikatudengite aktiivsust oma eriala töömaastikul, täiendada osalejate teoreetilisi teadmisi, avardada nende mõttemaailma ja anda edasi välislektorite poolt toodavaid uusi tarkuseteri ning luua soodne keskkond saavutamaks vahetu kommunikatsioon tudengite ja tööandjate vahel.

Lisainfot kodulehelt www.logistikaseminar.ee , kus saab ka registreeruda seminarile. Piletimüügi esimese vooru soodushinnad kehtivad 14. veebruarini.

Esseekonkurss – essee esitada hiljemalt 05.03.2011

PROLOG SCM ACADEMY ehk tarneahelate juhtimise akadeemia on esseekonkurss, mis leiab teist korda. Konkursi eesmärgiks on aktiviseerida tudengite tarneahelate juhtimise ja logistika alast teadustegevust ning julgustada inimesi esitama uusi küsimusi, otsima neile vastuseid ning jagama oma vastuseid avalikkusega.
Viie parima essee autorid on oodatud esinema konkursi konverentsi esimesel päeval. Lisaks tunnustusele erialaringkondades saavad parimad autorid osaleda kogu Logistikaseminar 2011 programmis tasuta. Pärast konverentsi selgub ka professionaalse žürii ning publiku ühisarvamusena parimast parim. Konkursitingimustega saad tutvuda Logistikaseminari kodulehel. Lisainfot saad: smacademy@logistikaseminar.ee


  • Jaga: