Prindi

„LOOVUSE TÖÖTOAD“ (lühikursus) TTKs01.11.2011

16.-20. jaanuaril, 2012 toimuvad TTKs loovuse töötoad, mis viiakse läbi University College, Dublin „Innovation Academy“ tuutori, Frances Mitchelli poolt. Osaleda saavad kõik TTK tudengid, sõltumata teaduskonnast ja õppekavast. Kursuse töökeel on inglise keel!Kursuse tuutor: Frances Mitchell, MBA, MPhil, BE(mech)
Francisel on inseneriharidus University College Dublinist (bakalauruse kraad) ja Magistrikraad Muusika ja Meedia tehnoloogias, Trinity College Dublin-ist. Pärast lõpetamist töötas ta 2 aastat tootmisprotsesside inseneri ja juhina firmas „Procter & Gamble“, firma suuruselt teises globaalses tootmisüksuses, Amiensis, Prantsusmaal. Tema peamisteks projektideks on  tehnoloogia, IT ja motivatsiooniga seotud initsiatiivid, kus ta on olnud töömaa kontaktisikuks Euroopa tippkeskustes. Pikaajalise muusikahuvi tõttu naasis Frances Prantsusmaalt Iirimaale, et lõpetada oma magistriõpingud muusika ja meedia tehnoloogias Trinity College Dublinis, jne.

Loovus ja Innovatsioon
Innovation Academy Loovuse ja Innovatsiooni moodul käsitleb erinevaid disaini ja loovuse protsesse ning nende evolutsiooni distsipliinide-ülestes ehk interdistsiplinaarsetes meeskondades.

Erinevate erialade tudengid roteeritakse segameeskondadeks, mistõttu on neil suurepärane võimalus üksteist tundma õppida ning koostöös kogu mooduli jooksul antud väljakutseid lahendada. Iga kursusepäeva lõpuks tuleb välja pakkuda lahendused ühele väljakutsele (ideede genereerimine, väärtuse loomine, rollimängud, loovdisain, jne). Kursuse jooksul on tudengitel samuti võimalus kohtuda erinevate külalislektorite/ettevõtjatega.

Registreerimine
Seoses sellega, et kursusel osalejate arv on piiratud, toimub eelregistreerimine. Registreeruda saab kuni 15. detsembrini. Registreerimiseks täitke palun andmevorm.

Lisaküsimustega pöörduda:
Marge Täks
Transporditeaduskond, ruum 128a
marge@tktk.ee
Tel 5160 299


  • Jaga: