Prindi

Õhinapõhine õpe27.11.2012

Ehitusteaduskonna õppejõud Enn Tammaru kirjutab õhinapõhisest õppest TTKs.Hea sõber Hannes Tamjärv, Rocca al Mare koolijuht (mul on olnud võimalus paljude teistegi TEMTikatega koostöös Hannesele kool ehitada),  tõi möödunud nädalal Õpetajate Lehe kaudu haridusinimeste kõnepruuki minu meelest suurepärase uudse sõnaühendi – õhinapõhine õpe.
Olen varemgi TTK väljaannetes viidanud õppejõu õndsustundele, mis tekib siis kui koos üliõpilasega „voogu satud“. Selle „voogu sattumise“ tunde on mu õpetejapraktikasse sisse kirjutanud minu keskkooliaegne kunstiõpetaja ja tänane haridusteaduste doktor Peep Leppik, TTK õppejõududelegi tuttav mees.
Nüüd need kaks – õhinapõhise õppega „voogu“ sisenemine ongi õppejõule eeloleval talvisel eksamisessioonil oodatuim jõulusoov.
Teie, teistsugused inimesed, üliõpilased otsige e-keskonnast nüüd Peep Leppiku ja Hannes Tamjärve nime ja siin toodud sõnaühendeid. Tõestage meile, õppejõududele, et olete kõrgharidust omandama asudes õhinaga asja kallal ja veendunud selles, et head haridust vajate selleks, et inseneridena Eesti elu elamisväärsemaks muuta. Ja Forbesi viimase numbri analüüside põhjal seeläbi ka jõukaks saate.


  • Jaga: