Prindi

Õppereis viis logistikud Skandinaaviasse07.05.2012

22. – 28.04.2012 toimus TTK ja TTÜ ühisprojekti “Magistritasemel logistikavaldkonna õppekavade “Tarneahela juhtimine” ja “Logistika” väljatöötamine” raames tudengite ja õppejõudude ühisreis Skandinaaviasse.

Õppereisi eesmärgiks oli saada ülevaade logistika ja tarneahela juhtimise õpetamisest Rootsi ja Taani kõrgkoolides, ülikoolide koostööst ettevõtetega ning külastada logistika ja tarneahela juhtimise vaatepunktist huvitavaid ettevõtteid. Ülikoolidest külastati Chalmersi Tehnikaülikooli Göteborgis, Lundi Tehnikaülikooli ning TTK partnerkooli University of Southern Denmark Odenses.

Rootsi ettevõtetest külastati ICA keskladu Västerasis, Göteborgi sadamat, Volvo Cars tehast Göteborgis ning ABSORTECH International ABd Sloinges. Taanis Kopenhaagenis vaadati UNICEFi pealadu ja DHLi terminali; õppejõud osalesid visiidil Taani Tehnikaülikooli.
Sihtasutuse Archimedes rahastatud õppereisil osales 10 tudengit TTKst, 10 TTÜst ning 15 õppekava arendusega seotud õppejõudu. (Ülevaate tegi rahvusvaheliste suhete juht Triin Thalheim)


  • Jaga: