Prindi

Osale logistikaseminaril 4.-5. aprillil Tartus16.02.2012

4.-5. aprillil toimub Tartus Dorpat Konverentsikeskuses TTK logistikatudengite korraldatav järjekorras juba 13. Logistikaseminar 2012 teemal „Rail Baltica“. Rahvusvahelise üritusele oodatakse ligikaudu 350 inimest.Seminar keskendub sel aastal Rail Baltica erinevatele võimalustele nii maantevedude drastilise muutuse vaatenurgast, kui ka üldistele uutele ärikontseptsioonidele ning- mudelitele, mida see projekt endaga kaasa toob. Põnevad ettekanded nii Soomest, kui ka mujalt välisriikidest ning kaasahaaravad diskussioonid, mis toimuvad pärast ettekandeid. Lisaks toimub Rail Baltica poolt- ning vastuväidetel põhinev tuline väitlus, milles osalevad seminari päeva lektorid.
Päeva lõpetab meeleolukas ning kaasahaarav meelelahtusprogramm.
05.04 hommikul toimub ettevõtte külastus Koidula piiripunkti.
Seminari eesmärkideks on tõsta logistikatudengite aktiivsust oma eriala töömaastikul, täiendada osalejate teoreetilisi teadmisi, avardada nende mõttemaailma ja anda edasi välislektorite poolt toodavaid uusi teadmisi nii tudengitele kui kogu logistikasektorile.
Ära maga maha esmakordset võimalust kuulda oma ala spetsialistide arvamust Rail Baltica’ st. Tule 4. aprillil seminarile ja ütle sõna sekka Rail Baltica arengusse!
Lisainfo: http://www.logistikaseminar.ee/


  • Jaga: