Prindi

Rakendusgeodeesia esmakursuslased on kõrgkooli aktiivsemad rebased27.09.2010

13.-16.09.2010 toimus TTKs rebaste nädal. Kõik 13 kursust võistlesid oma teaduskonna siseselt. Ülesandeid oli igal kursusel kolm – fotojaht, Üliõpilasesinduse korraldatud teatevõistlus ja teaduskonna antud ülesanne, mis nõudis insenerlikku mõtlemist.

Neli päeva kestnud võistlustel selgitati välja iga teaduskonna parim kursus, kes võistles aktiivseima rebaste kursuse tiitlile. Finaalmängud toimusid 16. septembril TTK rebastepeol klubis Parlament. Finaalis võistlesid MI-11, TD-12, LI-11, EA-11 ja GI-11. Kolme vooru tulemusena võitis tiitli Gi-11, teiseks jäi EA-11 ning kolmanda koha pälvis LI-11.

Klubis Parlament selgus peale aktiivsema rebaste kursuse välja ka TTK esimene ametlik tudengimees, kes esindab meie kooli Tallinna Tudengimehe valimistel Tudengipäevade raames. Esimeseks TTK Tudengimeheks sai esimese kursuse tudeng Hardo Hanson.

 

TTK rebaste pidu kulges hästi. Peol käis kokku 831 inimest. See on suurima rahvaarvuga TTK üliõpilaste pidu läbi aegade. Pidu juhtisid õhtujuhid Triin Kukk ja Siim Udumäe, kes jäid peoga väga rahule.


  • Jaga: