Prindi

Rakenduskõrgkoolide telesarja nimeks sai Kooliproov21.03.2011

Rakenduskõrgkoole käsitleva telesarja nimekonkursi võitjaks valisid rakenduskõrgkoolide esindajad koos Eesti Rahvusringhäälinguga ühiselt Kooliproovi. Selle ettepaneku tegi Sille Sikmann Tartu Kõrgema Kunstikooli III kursuselt.   TTKs  läbi viidud konkursi parimaks  tunnistati Raksitrallid, mille esitas  Marika Oksaar (EA 21).  TTK parim saab auhinnaks  mälupulga.

TTK saatis valikuks  järgmised saate nimed: Teadlik Värk,  Teadmistega tegija, Raksitrallid (ühendatud rakenduskõrgharidus ja Naksitrallid), Tarkus kätes, Oska ja tee, Õpi ja oska.

Kuna Raksitrallid jõudis ainukesena nendest lõppvooru, siis  ongi see TTKs läbiviidud konkursi võitja.

 

Täname kõiki osavõtjaid  leidlikkuse ja pealehakkamise eest!     

 

Nimi  pidi olema soovitavalt ühe- või kahesõnaline, meeldejääv, lööv, noortepärane ja sarja iseloomustav.

 Selgituseks:

Eesti Rahvusringhääling annab 2011. a kevadel koostöös Eesti rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukoguga eetrisse telesarja rakenduskõrgharidusest ja rakenduskõrgkoolidest.  Salvestamine TTKs on juba toimunud ja esimene saade antakse eetrisse  7. mail.

 

Sarja idee on kergesti jälgitavas vormis populariseerida ja tutvustada rakenduskõrgharidust ja rakenduskõrgkoole nii võimalikele tudengikandidaatidele kui üldsusele laiemalt. Sarja sihtrühm on ennekõike noored, kellel seisab ees kutsevalik, samas peab saade huvi pakkuma ka üldauditooriumile.

 

 

 

 

 


  • Jaga: