Prindi

Reaalainete keskus pani õppeaastale punkti Topul14.06.2012

Reaalainete keskus korraldas 05.-07.06.2012 oma õppejõudude traditsioonilise õppeaasta lõpu seminari Topu puhkebaasis. Üheskoos tehti kokkuvõtteid lõppenud õppeaastast ja kavandati suundi järgmiseks aastaks.Esimesel päeval olid reaalainete keskuse külalisteks TTK rektor professor Enno Lend ja kõrgkooli audoktor Simo Hokkanen Jyväskylä Ametikõrgkoolist. Rektori ettepanekul ei peetud kõnesid ega näidatud Power Point’e, samuti ei protokollitud. Ja enam kui kahetunniline koosolemine kujuneski vabaks ja mõttetihedaks vestlusringiks, kus igaühel oli võimalus sõna sekka öelda. Loomulikult oli kõneaineks haridus, seda nii kitsamas kui ka laiemas mõttes.

Teisel päeval külastasid õppejõud plakatinäitust Haapsalu kultuurikeskuses. Tänu kolleeg Vello Lillemetsa asjatundlikele selgitustele hakkas plakatitel esitatu hoopis uudsest vaatenurgast paistma. Kosmoseteemaliste plakatite hulgas oli eksponeeritud ka kolleeg Lillemetsa enda kujundatud plakat.

Seminari päevakavva kuulus ka mõningane sportlik tegevus. Keskuse juhataja Rein Ruus oli kaasa võtnud abivahendid kepikõnni ja pilatese harrastamiseks. Ehkki ilmataat eriti ei soosinud, jäid reaalainete keskuse õppejõud ettevõtmisega igati rahule. (ülevaate tegi Rein Kalep)


  • Jaga: