Prindi

Referaatide esitluskonkurss06.12.2007

Kui oled loov, siis oled lööv. Olles lööv, oled ka loov…
Humanitaarainete keskuse korraldusel toimus referaatide esitluskonkurss teemal „Loov ja lööv mõtlemine“.Loovus ehk kreatiivsus on 21. sajandi „kuum sõna“. Tihti seostatakse seda innovatiivsete protsesside juhtimisega. Ideede genereerimisest üksi aga ei piisa, neid on vaja loovalt rakendada. Suhtlemispsühholoogia praktikumides tegelevad üliõpilased õppejõud Anneli Kaldoja juhendamisel loominguliste ülesannetega, andes tööd meie emotsioone ja loovust suunavale paremale ajupoolkerale, tasakaalustades tehnikatudengite suure koormusega töötava vasaku ajupoolkera tööd!

TTK tudengite referaatide esitlustes oli nii loovust kui löövust. Seda tõdes ka žürii liige, Tallinna Ülikooli loovusõpetuse dotsent Eda Heinla. Esimese ja teise koha määramine oli žüriile paras pähkel: EI 52 ja LI 31 meeskondade tööd olid võrdselt köitvad.

I koht – EI 52 meeskond
II koht – LI 31 meeskond
III koht – TI 51 meeskond

Eripreemia pälvis EA 71 meeskond teema originaalseima käsitluse eest: nimelt esitlesid nad referaati „Miks me ei teinud referaati“.
I ja II koha saanud meeskondi ootab kevadel preemiareis. Mälestuseks edukast esinemisest jagati meeskondadele ka TTK vihmavarje, võtmehoidjaid ja raamatuid.
Humanitaarainete keskusel on plaanis hakata taolist konkurssi läbi viima igal aastal.


  • Jaga: