Prindi

Rektor kutsus parimad lõpetajad vastuvõtule19.06.2013

TTK rektor Enno Lend kutsus viie teaduskonna parimad lõpetajad 19.06.2013 vastuvõtule, et koos tõmmata joon alla õpingutele ja teha väike tagasivaade õpiaastatele. Rektor andis noortele kaasa koolipere head soovid edaspidises õpi- ja tööelus.

Õppeprorektor Lauri Peetrimägi rõhutas, et pühendunud ja kohustetundlik noor saab hakkama igas valdkonnas ega jää erialase tööta. Lauri Peetrimägi sõnul on paljud mõelnud õpingute jätkamisele magistrantuuris, tavaliselt 15-20% lõpetajatest jätkavad. Tema sõnul antakse sel aastal esimest korda hoonete ehituse ja teedeehituse lõpetanutele esmakutse. Õppeprorektor soovis kriitilist mõtlemist infoküllases ühiskonnas, julgust olla sina ise. Tema sõnul on kerge kukkuda mugavustsooni, seal on keeruline vahet teha, mis on tõeline, mis näiline. Pühendumus õpingute ja praktika ajal näitab noorte potentsiaali, ta soovis lõpetajatele jõudu, julgust ja tarkust reaalses maailmas.
Vastuvõtt jätkus ühise tordisöömise ja juba omavaheliste vestlustega rektori ja prorektoritega. Arendusprorektor Anne Kraav soovitas mõelda oma lõputöö esitamisele riiklikule teadustööde konkursile. Lõpetajad meenutasid nii Erasmus vahetusi, Heureka konkursse, vormelimeeskonna tegemisi jne. Lõpetajad andsid teada oma edaspidistest kavatsustest, mis olid paljudel seotud magistrantuuri astumisega.,

Mälestuseks kõrgkooli kokkuvõtvast koosviibimisest jääb ühispilt.


  • Jaga: