Prindi

Rõivateaduskonna koostöö Türgi ja Soome partnerkõrgkoolidega31.05.2013

Maikuu viimasel nädalal olid rõiva- ja tekstiiliteaduskonnas üheaegselt külas partnerkõrgkoolide esindajad Türgist ja Soomest, kellega oli arutusel edasine koostöö.28.-30.05.2013 oli juba kolmandat korda külas prof Nafiz Kahraman Kayserist Türgist. Lisaks arutelule, kuidas meile sobivate projektide valikule veel teisi aineid Türgist tulevatele tudengitele soovitada, kohtus professor ka 28.05. teaduskonda külastanud Metropolia AMKi üheksa õppejõuga. Nii Türgi professor kui Metropolia AMKi õppejõud kuulasid ka tehnilise disaini ja tehnoloogia õppekava tehnoloogia suuna lõputöö kaitsmisi.

Erja Parviaineniga Metropolia AMKist arutasime ühisõppekava tegemise võimalusi, Irmeli Osaraga aga osavõttu projektist „Healing patient clothing”. Samuti oli kõne all SWOT-analüüsi tegemine kahe kooli sarnaste teaduskondade vahel nende kvaliteedispetsialistiga.

Professor Nafiz Kahramaniga külastasid teaduskonna õppejõud Wendre ASi, kus põhjaliku esitluse tegi firmast Leane Lind. (ülevaate tegi Mare-Ann Perkmann)


  • Jaga: