Prindi

Rõivateaduskonna tudengid näitasid Vilniuses kollektsioone24.10.2013

Vilniuses toimus 17.-19.10.2013 rahvusvaheline tekstiili-, rõiva- ja nahamess „BALTIC TEXTILE AND LEATHER“, mille raames korraldati noorte disainerite konkurss – „The Young Designer” rõiva- ja tekstiiliala üliõpilastele ja värsketele vilistlastele.Leedu noorte disainerite kõrval osalesid ka TTK rõiva- ja tekstiiliteaduskonna rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia 4. kursuse üliõpilased Olga Onohhova ja Kristina Trutneva kollektsiooniga „Duality“ ning Kätlin Tauts, Getter Küttis ja Laura Oolma kollektsiooniga „Scelus Sceleris“. Leedut esindas 12 kollektsiooni Vilniuse Kunstiakadeemiast, Kaunase Tehnikaülikoolist, Vilniuse ja Kaunase Kolledžitest, Vilniuse Disainikolledžist, Klaipeda õmblus- ja teeninduskoolist.

Tudengite arvamus
Konkurss andis väga hea kogemuse ja ülevaate, mida teised disainerid on loonud. Korraldajad ja modellid olid väga abivalmid ja sõbralikud. Ka enda kooli poolt saime väga palju toetust. Meiega käis kaasas õppejõud Teele Peets, kes oli ka üks žürii liige. Oleme väga rahul, et käisime Leedus, kuna saime juurde esinemiskogemust ja motivatsiooni.

Vaata lisainfot:
http://www.baltictextile.eu/next.php?nr=39

Vaata pilte:
http://www.15min.lt/zmones/naujiena/gyvenimo-skonis/mada/jaunuju-dizaineriu-konkurso-nugaletoja-guoda-dinsmonaite-su-kolekcija-miestieciai-36-379249?cf=df
http://www.delfi.lt/gyvenimas/stilius/jaunuju-dizaineriu-konkursas-atskleide-naujus-talentus.d?id=63087152
http://www.alfa.lt/straipsnis/15159594/Vilniuje.ivyko.jaunuju.dizaineriu.konkursas=2013-10-19_15-49/


  • Jaga: