Prindi

Savijalakesed tähistasid juubelit aegumatu looga17.05.2013

TTK tantsuansambel Savijalakesed tähistas 04.05.2013 oma 30. sünnipäeva kontserdiga „Aegumatu lugu“ Vene Kultuurikeskuses. Kontserdi lavastas kollektiivi looja Piret Lett ja videod filmis Taavi Lehari. Tantsijate hulgas oli erineva tantsukogemusega noori, nii algajaid tudengeid kui ka pika tantsustaažiga vilistlasi.Publiku muljed kontserdist. Johanna Kukk (TD 41): Kontsert oli väga huvitav ja meeldejääv. Videoklippide ja tantsude kooslus moodustas hästi jälgitava ja meeldiva etenduse. Ootan huviga järgmisi Savijalakeste kontserte ja esinemisi.
Sirje Truu (õppejõud): Väga meeldis kontserdi ülesehitus ja videoklippide kasutamine – andis uudsust. Imeilusad rahvariided ja ilusad inimesed nende sees rõõmustasid silma. Tantsijad esitasid oma tantse nii suurepäraselt, kõik liigutused olid sünkroonis, kõigi näod särasid – nad nautisid muusikas liikumist. Ja mina nautisin hoogsat muusikat ja rõõmu, mis lavalt lausa voolas vaatajateni. Eriliselt imetlesin vilistlasi – kiires tempos tantsud, säravad näod – no lihtsalt suurepärane.
Olga Ovtšarenko (õppejõud): Kontsert andis palju rõõmu ja energiat. Väga ilusad kostüümid ja huvitav koreograafia. Kogu süžee oli ebatavaline, üldmulje helge ja rõõmus.


  • Jaga: