Prindi

Savijalakeste noorterühmad pääsesid tantsupeole10.05.2011

Tantsuansambli Savijalakesed kaks nooremat segarühma konkureerisid XI noorte laulu-ja tantsupeo ”Maa ja ilm” aprillis toimunud II voorus, kus tuli esitada viis kohustuslikku tantsu. Ja rõõmusõnum saabus – mõlemad noorterühmad pääsesid tantsima tantsupeole!

Enne ülevaatust tuletasid õpetajad Piret ja Kaja pidevalt meelde, et sel korral peavad Savijalakesed olema tublimad ja silmapaistvamad, sest muidu jääb tantsupeol osalemine ainult unistuseks. Kõik suutsid end kokku võtta ja treeningutest puuduti vaid väga mõjuvatel põhjustel. Kui käes oli ülevaatuse päev, oli õhus tunda pinget ja nagu ikka oli kõigil väike närv sees.

 

01.05.2011 toimus Paides noorte laulu-ja tantsupeo valikrühmade II eelproov-seminar. Seal osales ka meie kooli tantsuansambli esindusrühm, kes on valitud vabariigi 8 parima valikrühma hulka tantsupeol soolosid tantsima. Paides said kõik tantsud ette tantsitud edukalt, isegi kui mõned tantsud olid väga hoogsad, suudeti lõpuni hoida sära ja naeratust näol.

Savijalakeste kogu tantsupere on rõõmus, et peole pääses tantsima ansambli kolm rühma.
Ansambel ootab kõiki 01.-03.07.2011 XI noorte laulu-ja tantsupeole „Maa ja ilm“ vaatama. (Kai Kuusk TD42 ja Marita Amur TÖ81)


  • Jaga: