Prindi

Seminar “Sobiv töövahend veebiviidete kogumiseks, haldamiseks ja jagamiseks”20.04.2011

Esmaspäeval 25. aprillil kell 14.30-15.30 toimub e-õppe keskuse auditooriumis 021 meie kooli õppejõududele ja üliõpilastele mõeldud seminar “Sobiv töövahend veebiviidete kogumiseks, haldamiseks ja jagamiseks”.

Internet on täis huvitavat ja kasulikku materjali.  Kuidas aga hallata neid sadu veebilehti, mida me iga päev külastame? Kuidas kerge vaevaga  jagada kogutud veebilinke oma kolleegide ja sõpradega? Kuidas seda teha nii, et kogutud aadressid oleksid mulle kättesaadavad igal pool, sõltumata arvutist? Seda kõike võimaldavad sotsiaalsed järjehoidjad.

Seminar tutvustab sotsiaalsete järjehoidjate olemust, tutvustab ja demonstreerib nende erinevaid võimalusi, plusse ja miinuseid. Lähemalt vaadeldakse järjehoidjaid nimega “Delicious“ ja “Diigo“. Tegemist on tasuta veebipõhiste töövahenditega. Lisaks veebiviidete haldamisele ja jagamisele, võimaldavad mõned vahendid veel ka teksti selekteerimist, ekraanifoto tegemist veebilehest (või selle osadest), mugavat märkmete tegemise võimalust jms. Samuti tuleb seminaril juttu, kuidas selliseid vahendeid saab õppetöös kasutada.

Vaata huvi korral seminari e-plakatilt http://kajaloo.edu.glogster.com/proov/ neid kahte keskkonda tutvustavat videot.
Seminari viib läbi haridustehnoloog Egle Kampus.


  • Jaga: