Prindi

Sügissemestri esimene avalik loeng oli rahvarohke29.09.2010

Tallinna Tehnikakõrgkooli aulas toimus 29.09.2010 õppeaasta esimene avalik loeng TTK liikmeskonnale – üliõpilastele ja õppejõududele, mis tõi kokku saalitäie rahvast. Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Tarmo Kriis andis ülevaate ja selgitas Tööandjate Manifesti 2011-2015.Avaliku loengu avas rektor Enno Lend, kes rõõmustas, et nii palju tudengeid manifesti vastu huvi tundis. Tarmo Kriis käsitles manifesti teeside ja vastulausete valguses. Ühe üliõpilasi puudutava tähtsa küsimusena oli kõne all tasulise kõrghariduse teema.

Loengu lõpus toimunud küsimuste vooru juhatas transporditeaduskonna dekaan Priit Siitan. Küsiti, kuidas soodustada, et tööandjad võtaksid tudengeid tööle poole tööajaga; kas hariduse kvaliteet ei lange, kui tudengid töötavad. Sooviti ka teada, milliseid oma tegevuse eesmärke on tööandjate keskliit täitnud.

Tudengite osalemist avalikel loengutel võetakse arvesse vabaõpingute ainepunktide arvestamisel, seetõttu toimub enne loenguid ka üliõpilaste registreerimine. Kõrgkool kavatseb silmaringi avardavate ja teadmisterohkete avalike loengute korraldamise muuta traditsiooniks.


  • Jaga: