Prindi

Tallinna Ettevõtluspäeval on kõneks elektrivormeli ehitamine30.09.2013

10 aastat Tallinna Ettevõtluspäeva!
1. oktoobril 2013 toimub kümnes Tallinna Ettevõtluspäev. Tallinna Tehnikakõrgkool korraldab kell 16.00 Viru Konverentsikeskuse Duetto saalis seminari „Start-up ettevõtte loomine ja areng“. Seminari sisuks on: Start-up ettevõtte meeskonna loomine, kontaktvõrgustiku kujundamine, investorite leidmine. Elektrivormeli ehitamine ja sellega seotud ettevõtlusvõimalused.

Esinevad: Rando Pikner, start-up ettevõtja; Kristjan Maruste, MTÜ Tudengi Vormel.

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab kümnendat ettevõtluspäeva eesmärgiga tunnustada ja väärtustada ettevõtjaid ning ettevõtlikku elustiili, pakkuda ettevõtjatele või ettevõtlushuvilistele uut ja kasulikku infot ettevõtluse valdkonnast ning julgustada linlasi tegelema ettevõtlusega.
2013. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on piirideta ettevõtlus, mille all võib käsitleda nii geograafiliste kui mõtteliste piirideta ettevõtlust. Teema annab päevaprogrammi kuuluvate ürituste korraldajaile hea võimaluse tutvustada piirideta ettevõtlust oma valdkonna spetsiifikast lähtuvalt, alustades valdkondadevahelisest koostööst või unistuste ettevõtlusest kuni piiride nihutamiseni mõtle kastist välja põhimõttel. Only sky is the limit!

Tallinna Ettevõtluspäevale järgneb 2. oktoobril Noorte Ettevõtluspäev, mis on suunatud valdavalt noortele ja noorte ettevõtlusteadlikkuse tõstmisele.

Lisainfo:
Ettevotluspaev.tallinn.ee


  • Jaga: